Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Győriédes zabfalatokat lehet...

Győriédes zabfalatokat lehet enni fogyókúra alatt reggelinek?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, elég korlátozottak a választási lehetőségeim a reggelit illetően, mivel a suliban van csak időm enni. 2-3 db zabfalatos keksz + gyümölcs v joghurt okés reggelinek egy fogyókúra alatt? 1 kekszben 56 kcal van.
2009. febr. 10. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyókúrázol hanyagold. Semmiben nem különbözik a közönséges kekszektől, cukorral teli szemét ez is. Hiába próbálják feltüntetni egészséges köntösben, nézd meg az összetevőket.
2009. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de végülis nem tom:S csak a szokásos zöldséges barna szenyából már nagyon elegem van és attól félek, h ha mindig azt eszem, még akkor is mikor unom, előbb-utóbb lerohanok a büfébe egy melegszenyáért...:) vmi ötlet eseteleg, h mit (t)ehetnék?:)
2009. febr. 10. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

GYÜMÖLCS

Kicsit nehéz rászokni, de ha rászoktál, akkor nehéz leszokni. Csak azzal fogytam már, hogy átváltottam gyümölcsre. A citrusok ráadásul zsírégetők. Almával, banánnal vigyázz, mert az előbbitől éhes leszel, az utóbbi meg nagyon hízlal.

Nekünka a suli mellett van a zöldséges, ha mást nem, akkor otthonról hozz.

2009. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Győri Édes nem sokban különbözik a normál kekszektől, szóval még azzal is jobban jársz, ha eszel egy sima szendvicset, ha nincs más vagy nincs kedved a gyümölcshöz, mert egy szendvics legalább normális kaja és eltelít, míg az édesből többet és többet akarsz és nem pótolja az "igazi" kajákat.
2009. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl vigyél reggelire gyümölcssalátát, amit otthon megcsinálsz előre. Alma narancs grapefruit, ezek mind negatív kalóriák. Ha eszel hozzá egy teljes kiőrlésű kiflit akkor ki lehet húzni vele délig. Én anno a suliba szinte mindig valamilyen salátát vittem pl francia, tojás, virsli, hal, hús, majonézes öntettel, de a majonézt persze én csináltam itthon, joghurtból nem tejfölből, édesítővel nem cukorral. Ezek nagyon jól telítenek. Ja, és mindig szórtam bele, két teáskanál zabkorpát, ami nagyon jó rost, meg nagyon jól telít.
2009. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Barna kenyeret néha helyettesítsd puffasztott búzával vagy rizzsel, máris változatosabb! ;)
2012. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!