Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon megéhezem?

Figyelt kérdés

Mindig az van,.hogy megéhezem, és veszek valamit, ami zsírosabb, aztán megbánom, és nem tudok mit csinálni!

A suliban hogy áljam meg,hogy ne zsírosat egyek, vagy mit egyek,ami eltelít és nem zsíros?


2009. febr. 10. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Telít a sajt, krumpli.

Ha valamit ropogtatni akarsz, akkor az gyümölcs legyen (de ne banán), vagy egy zsömlét is elmajszolhatsz (ugyan szénhidrát, de szinte semmi sincs benne). Gyümölcslé is elég néha nekem, ha éhes vagyok.

2009. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a pohár kakaó, vagy meleg tej mindig segít! Egyhúzásra 3 decit legalább! Egyből nem vagyok éhes.
2009. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
én 2 csomag ropit szoktam enni, vagy Győri Édes Jóreggelt-et.
2009. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Én is inkább a folyadékra szavazok: valami cukormentes gyümölcslé vagy tej 3-4 dl már szinte egy étkezés. Legalább is mennyiségre. Az egyik rostot, a másik fehérjét tartalmaz, úgyh' ezzel nem ártasz a fogyókúrának.
2009. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!