Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az edzestervvel lefogyha...

Ezzel az edzestervvel lefogyhatok?

Figyelt kérdés

hétfo: 1 óra intenzív séta

Kedd: 1,5 óra Zumba -tánc

Szerda: 1 óra intenzív séta

csutortok: 1,5 óra Zumba

péntek : 1 óra séta

szombat : itthon valami torna 30-40 percben


+ este 6 után nem eszek, és csokentem a kenyeret, édességet,stb.


Mennyi ido alatt fogyhatok le ezzel ha pontosan ezt csinálom amit leirtam? 2-3 hónap alatt 6-7 kg meglehetne?


ha nem akkor mit változtassak rajta?

most : 168/83

17/L


2011. febr. 10. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Sokat nézem a fogyókúrás rovatot és már régóta látok iylen Zumbás kérdéseket a Te patamétereiddel! Nem akarlak bántani de ahelyett, hogy egy héten többször felteszed a Zumba+séta kérdést, és olvasod a pozitív (és néha negatív) válaszokat, inkább elkezdhetnéd!



Kedves Első! Lehet hogy rosszul értelmeztem, de akkor eszek szerint te is életmódot váltottál valamikor? (ha nem így van és mindig ezt folytattad, akkor bocsánat!) Érdekelne, hogy mi váltotta ki benned, és mik most a paramétereid illetve mennyiről indultál! :)

2011. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Még annyit hogy ezt edzéstervnek nevezni kicsit erős! Nekem edzés az az amit már az évek óta rendszeresen sportoló emberek művelnek! :D Aki fogyni akar az nekem csak tornázik, nem edz!
2011. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A napi 1 óra séta kevés, én sétáltam évekig ennyit minimum egy nap és nem fogytam tőle... A zumba nekem valamennyire hatásos volt, formált, a combom mindenképpen vékonyodott, de csak ha az étkezésre is odafigyelsz.

Én egy ideje nem eszem kenyeret, próbálok egyáltalán nem enni cukrot, több fehérje, több zöldség, több gyümölcs. A zöldségnél a nyerset részesítsd előnyben. Napi 4-5 étkezés, kisebb tányérra váltottam. Lassan mennek le a kilók, de türelmes vagyok.

Ráadásul amióta így eszem, jobban is érzem magam, amióta tornázom, még reggel is fittebben ébredek. Ja és összesen 4kg ment le rólam 3 hónap alatt, de mindenki azt mondja, hogy olyan mintha 8-10kg lenne.

A torna fontos! Esetleg a séta helyett fuss, szerintem, úgy már jó lenne!

2011. febr. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!