Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet hasról fogyni?...

Mivel lehet hasról fogyni? Milyen gyakorlat? Napi hány_

Figyelt kérdés

Láttam a hullahoppos kérdést láttam az sikeresnek tűnt, csakhogy nincs hullahoppom. Szóval vlmi egyebet légyszi


Jah és kérlek diétát ne említsetek mert nem kell. Nem merem bevállalni hogy a fejlődésem abbamaradjon miatta (ezt hallottam/olvastam)


És tudom nincs olyan hogy csak onnan fogyni, de nincs gond ha más helyről is lemegy csak ott ne legyen, vagy legalább ennyi ne legyen.



Köszi előre is


2009. febr. 11. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

egy hulahoppkarika beszerezhető 1000 körül is. nem nagy penz

mikor nekem nem volt, tettem be zenét, és úgy forgattam derekam( mintha lenne rajta, vmi hastánc féleség)

azt írtad fejlődnöd kell, nem tudom eddig mennyit sportoltál, de tedd be kedvenc zenéd, és mozogj táncolj rá. hasra koncentrálva...akármi ami eszedbe jut, bugyuta mozdulatok is, főleg hasat mozgatva. napi 30 perc legalább vagy 2* 20-25 ha így jobban van időd. a lényeg h élvezd és egyél amit szoktál, de kevesebbet

2009. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volt úgy hogy napi 2 óra, régebben de ma már 1 órám lenne szabad. De az elég lenne nem, napi 1 ora?

Hát jó én gyakorlatozom a hasamra :D

2009. febr. 11. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
elég az is..40-45 perc is elég...fél óra is vagy kezded 20-25 el és emeled hetente vagy ahogy bírod amilyen kedved van
2009. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!