Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek sok? Mert nem...

Ez szerintetek sok? Mert nem vagyok éhes és szerintem ma már nem is nagyon leszek.

Figyelt kérdés
Ma ettem reggelire egy kakaóscsigát, ebdére egy rántott húsos szendvicset(nem volt benne semmi csak olajban sült rántott hús zsemlében) aztán 2tál gyümölcssalátát.Ma még fogok edzeni 40percet.Ez így rossz fogyókúrának?Ha továbbra is így étkezem fogyhatok hetente 2kg-ot?Egyébként 162cm vagyok és 56kg.Szeretnék leadni 6-7kg-ot.
2011. febr. 14. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fogyókúra.


A kakaóscsiga és a gyümölcssaláta is tiszta cukor, a zsemle is szénhidrát, egyedül a hú fehérje, de az meg el lett rontva a panírral meg a sütéssel. Ebből a súlyból így nem nagyon tudsz leadni.


Egyél napi legalább 4-5x, reggelire szendvicset pl zöldségekkel, tízóraira gyümölcsöt, vagy 2-3 evőkanál müzlit 1 dl tejjel, ebédre natúr husi,hal, saláta, esetleg 150g rizs (főzve ennyi), délután túró, tejföl, kefír (vagy vagy) Este is fehérje inkább.


Még jobb ha kalóriát számolsz. kb 1200 kalóriát egyél naponta, azzal kb 2 hónap alatt menne le 5-6 kiló a kezdősúlyodból.

2011. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igaza van, ez nem fogyókúra. De ezzel a súllyal és magassággal nem is kell fogynod.


Egy valamit árulj el, tényleg érdekelne: honnan a búbánatból vetted, hogy ezzel a menüvel lehet fogyni?

Mit és mennyit ennél, ha nem akarnál fogyni?

2011. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem csodálom, hogy nem vagy éhes..

Bár ennyi sz@rt összeenni, hát ehhez szerintem tehetség kell.

Ez hízókúrának tökéletes!

2011. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ugyanitt olvastam,hogy ez amiket eszem segíthetnek...
2011. febr. 14. 16:10
 5/14 anonim válasza:
74%
Nem hiszem, hogy sok lenne pl. a csiga, mert reggelire elmegy... de ne minden nap. Hülyeség, hogy napi 5x-6x kell enni, nem tudom kinek van arra ideje... elég 2x-3x is, csak annyi hogy reggelizni muszáj és 6-7 után meg ne. A fogyás legfontosabb dolga, hogy édesítővel idd a teát kávét stb-t, és mindig egy kicsivel kevesebbet egyél, mint amivel "kész" lennél. Én így fogytam 7 kilót kb. Csupán ennyit kell betartanod amiket leírtam, mozogni se mozogtam többet, mint szoktam.
2011. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Először is: nálatok ebédelni nem szokás? Ezalatt a főtt kajákat értem, nem pedig a zsemlét.

Másodszor: én 156 cm vagyok és 55 kg. Nem fogyizom, habár az alakom elrendezettségével vannak problémáim, ezt inkább formálni próbálnám - majd, ha lesz időm. Szóval szerintem te is csak formázz, ne pedig fogyózz!

2011. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt mondják,hogy a magasságomhoz jó ez a testsúly..de engem ez már nem tud érdekelni..mert én kövérnek látom magamat...és lesz@arnám ,hogy hány kg vagyok ha megvagyok elégedve magammal
2011. febr. 14. 16:15
 8/14 anonim válasza:
én is így voltam vele... de az a baj hiába dobod le, a fogyástól még nem lesz bomba alakod, én azt hittem ha lemegy 7 kilo már csak csont és bőr leszek, ehelyett azért nem... pedig én nem hittem ebben a genetika szarságban, de lehet van benne valami :S. Vagy csak sportolni kéne :D
2011. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:Dde amúgy nem értem mert nem érzem olyan soknak amit ettem ehez képest amit most olvastam:reggeli:1 szelet fehér kenyérből készült píritós,vajjal,aminek csak a felét ettem meg,1 bögre tejeskávé(cukr.nélkül)

De:2 téliszalámis szendvics,3-4 szelet nápolyi.

Du:1 pici tál gyümölcs leves,1 kis tál spenót,telj.kiörlésű píritóssal,2 db puszedli,1 alma

Most ettem sós mogyit,és 1 narancsot.

és akkor erre azt írják,hogy ez nagyon kevés lesz..

2011. febr. 14. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy kevés kiló vagy, így nehezebben fogsz fogyni, mintha mondjuk 80 kilós lennél. Szerintem ez kalóriában olyan 1500 lehet max, tehát fogyhatsz tőle, de nagyon lassan, és hozzászokik a szervezeted is, tehát le fog állni a fogyás. Ahhoz, hogy a mostani súlyodból minimum heti 1 kilót fogyjál, jóval kevesebbet kell sajnos enned.
2011. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!