Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek sok? Mert nem...

Ez szerintetek sok? Mert nem vagyok éhes és szerintem ma már nem is nagyon leszek.

Figyelt kérdés
Ma ettem reggelire egy kakaóscsigát, ebdére egy rántott húsos szendvicset(nem volt benne semmi csak olajban sült rántott hús zsemlében) aztán 2tál gyümölcssalátát.Ma még fogok edzeni 40percet.Ez így rossz fogyókúrának?Ha továbbra is így étkezem fogyhatok hetente 2kg-ot?Egyébként 162cm vagyok és 56kg.Szeretnék leadni 6-7kg-ot.
2011. febr. 14. 15:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ez szar ügy:Dde köszi a válaszokat!:)
2011. febr. 14. 16:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol a FENÉBE olvastad ezen az oldalon hogy kakaóscsigával és rántott hússal fogyni lehet??!!

1 db kakaóscsiga kb. 300-360 kcal (bolti előrecsomagoltra 360 van ráírva, amit a nővérem magának vesz, én meg nem enném) és a fél fogadra se elég z a kakaóscsiga, ahhoz még min. kell egy kefir/yoghurt arról nem is beszélve hogy megdobja az inzulinod -> fél óra múlva megint éhes vagy! 300-360 kcal, tudod mi az te? 1 fogyizónak napi 1200 kcalt ajánlanak, így ezzel az 1 csigával megeszed a napi ajánlott kcal 1/4-ét... és éhes vagy továbbra is.

Tudod, mit lehet kihozni 360 kcalból?

50 g barnarizs (180 kcal) + 100 g csirkemell párolva, olaj nélküül (112 kcal) + zöldségek, sali öntet nélkül (alig van meg 40-50 kcal) -> nincs is meg 360 kcal, és simán teleeheted magad!

A fehérlisztes panír, ami csomó olajat magába szív szörnyű...

2011. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy válogatás nélkül elhiszel mindent, amit leírnak, pedig 90%-a baromság.

A kakaós csigában meg a zsemlében annyi szénhidrát van, amennyi egy fogyókúrázónak 1 hétre elég lenne... (Na jó, ez persze túlzás, de sok!)

Ha fogyni akarsz, akkor zöldség és fehérje. Röviden.


Viszont: ha nem vagy megelégedve magaddal, azon nem segít, hogy leadsz pár kilót. A gondolataidat kéne rendbe tenni, mert azokkal van a gond, és ezen a fogyás nem segít.

2011. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hízni biztos nem fogsz tőle, fogyni meg lassan.
2011. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!