Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehessek újra az anorexia...

Hogy lehessek újra az anorexia előtt lévő lány? =S Tényleg kéne már vigyáznom a súlyomra?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam egy ideig, aztán elkezdtem enni újra. Mostmár eszek teljesen normálisan 4,5 hónapja kb, 38 kg-ról felhoztam magamat 46-ra a 160 cm-es magasságomhoz.

Viszont családom körében sokan mondják, hogy már ne nagyon szedjek fel magamra, max. 1-2 kg, és próbáljam megtartani...

A vicces az, hogy úgy érzem, hogy most fogytam, úszni voltam hétvégén, de a mérleg meg azt mutatja, hogy híztam!

Moost mi van? Izomba jött fel rám plusz, és azért mutatja, hogy híztam? Mert a gatyám amúgy jobban lötyög rajtam...

Egyszerűen elegem van, nem akarok már hízni =(

Igazuk van a családomnak, hogy nem kéne már híznom?


[link]


[link]


2011. febr. 15. 19:35
1 2
 11/13 anonim válasza:
Honnan tudod,hogy jó?Az arcát még nem is láttad..
2011. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

test alapján jó

kérdezőnek: rakj már fel egy olyan képet is, amelyiken látszik az arcod

2011. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

off: Tegnap 20.21: attol meg,hogy nem latszik rajta elso blikkre, nem jelenti azt, hogy nincs problema!


On: Eloszor is gratulalok,hogy legalabb az elso lepest megtetted a gyogyulas fele! A kerdesre a valasz pedig,hogy nyugodtan fel johet meg az az 1-2 kg, ha neked nincs vele bajod, nem erzed tole rosszabbul magad. A lenyeg,hogy magaddal legyel elegedett, tudom, hogy ez rohadtul nehez, de probalkozni kell.

2011. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!