Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt és ezt csinálom meglesz...

Ha ezt és ezt csinálom meglesz az eredménye? (bővebben)

Figyelt kérdés

szeretnék egy, maximum másfél hónap alatt ezeket az eredményeket elérni:

szép kerek fenék, lapos has, ne legyen rajtam felesleg, stb. :)

nem vagyok kövér, de van rajtam pár kg.. 164-166 cm körül vagyok és úgy 54-55 kg.

ezt az edzéstervet csinálom: [link] (második napnál járok, a héten kezdtem).

ha e mellé csinálom hetente 2-3x a bíró ica test(sz)építés 2 című dvd-t meglesz a hatás?

aki jobban ért hozzá pls írja már azt is :)) és ha nem baj írnék egy privit.

köszi mindenkinek 16/L

ez a fogyás, alakformálás most nagyon fontos :S


2011. febr. 15. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
ja igen és még annyit szeretnék hogy a futás hogy formál, mennyire és mennyi idő alatt :)
2011. febr. 15. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez az edzésterv nagyon gyengének tünik, neked amúgy is célzott erősítésre van szükséged szerintem.(Alakfolmálásra és nem súlyvesztésre). A futás hazavágja a kerek feneket, inkább guggoljál, súlyzózzál rá.
2011. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bevállhat,de csinálj meg mindennap kb 50 gugolást 100 térdfelhúzást,persze ezt ne egyszerre.Csinálj fekvőtámaszokkat,felüléseket,és ha jó idő van kocogj kint egy kicsit.Ha nem szeretsz futni akkor esetleg ajánlom a görkorizást és az otthoni táncot is.Nekem bevállt és olyan 2 hónap mulva màr meg is lett az eredmény:)
2014. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!