Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz valami eredménye, ha ezt...

Lesz valami eredménye, ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés

Reggelire teljeskiőrlésű kiflit eszem felvágottal és zöldséggel. Ebédre, ami van itthon (általában csirkehús és saláta/párolt zöldség/főzelék). Délután 2banánból és kb 2dl tejből turmixot szoktam csinálni, vacsorára pedig vagy vmilyen húst vagy szendvicset eszem salátával. Ha még éhes vagyok, akkor egy kevés gyümölcsöt eszem.

60percet szoktam tornázni, ha már nem fér bele a napomba, akkor is Leg Magic-ezek vagy hulahop karikázok.

(170cm/68kg/L)


2010. jún. 30. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

És hol marad a tízórai? Vacsira a szendvicsben nem gondolkoznék. Egyébként jónak tűnik!


Sok sikert!

2010. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egész jó, de vacsira tilos a szendvics, a felvágottat és a sajtot megeheted salátával, esetleg virslit, rántottát. Napi 2 banán is felejtős. Banán fogyókúra alatt nem ajánlott, bár egészséges, szóval néha lehet 1-1 db-ot enni, de a napi 2-t felejtsd el. Különben az idénygyümölcsök sokkal jobbak. Azokból is lehet turmixot csinálni. Vagy natúr joghurttal és fahéjjal turmixold le őket. A többi nagyon jó.

Teljes kiörl. kiflit hol veszel? Én is szeretnék, de még sosem láttam. Nem csak simán barna/színezett? Mert az nem jó. Onnan lehet tudni, hogy teljes kiörl., hogy kis darab is meglepően nehéz. A többit vagy színezik, vagy teljes kiörl. lisztTEL (nem lisztből) készítik, és akkor nem jobb, mint a fehér kenyér.

2010. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 clint ***** válasza:

A gond a teljes kiörlésü kiflivel, hogy nem teljes kiörlésü:):) LEgalábbis, csak rá van írva, mint a legtöbb kenyérre pl, de annyi, hogy a sima liszthez, hozzáadnak egy kis teljeskiörlésü lisztet. Ha valóban teljeskiörlésü kenyeret akarsz venni, akkor az koromfekete majdnem, magos, és nagyon omlós. Tescoban és sparban is lehet kapni, fél kilós. Persze ugyis reggelire eszed, ugyhogy sztem nem nagy dolog a kifli sem.

A banán pedig tényleg felejtős, sőt a tejet is kihagynám.

Inkább vegyél vmi fehérjeturmixot egy táplálékkiegészitőboltban, sokat segithet. A szója fehérje, pl gyorsitja az anyagcserét, a narancsbőrrel, és a rákkal is felveszi a harcot, lényegében a legjobb fogyókúrás fehérje.

2010. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!