Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 napon át zabáltam. Nagyon...

2 napon át zabáltam. Nagyon szörnyű, legközelebb hogy álljam meg?

Figyelt kérdés

Péntek-szombat nálam van barátom, ilyenkor kb elborul az agyam, semmi önkontroll nincs bennem..

Ebédre fél kg hortobágyi húsos palacsinta, du. 5 körül kb fél kg péksüti, 1 liter narancslé (500 kcal, 111 g ch), este 11-kor 100 g chips... :S

Ma meg ettem egy csomó édességet, csokit..

Szörnyű, ilyenkor olyan rosszul érzem magam... De nem bírom megállni....


2011. febr. 19. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is ez volt az utóbbi két napban sajnos... :( Tegnap csokiztam, ma ettem sütit meg tésztát is... Nálam azért nehéz a hétvége téma, mert ilyenkor apunál vagyok, és addig nem enged el az asztaltól amíg meg nem eszem ami előttem van, még az édességet is! Szerencsére csak két hetente kell ezt megélnem.

Anyukámat nem érdekli, hogy amúgy mit eszek, szóval akkor simán tudom tartani a 800 kcalt.

De most olyan bűntudatom van, és rosszul vagyok magamtól.

Én most kávézok, háromnegyed óra múlva 1 óra Rubint Réka torna, utána 45 perc futás, kis pihi, majd még egy fél óra mozgás. Te is dolgozd le! Hashajtónak meg hánytatásnak nincs semmi értelme, azt ne csináld!!

Holnap pedig gyümölcs nap.

2011. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Előző vagyok.

Ja és chips helyett vegyél alma chipset, az nem olyan vészes.

2011. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sose eszek chipset, de várnunk kellett 1 órát a buszra, szóval ittunk meg chipset ettünk.. :S

Hétközben kevesebbet eszek jóval, reggelire ch, utána csak fehérje, és minden nap biciklizek 35 percet.

De holnap szerintem 2x2 órát fogok..

2011. febr. 19. 18:08
 4/10 anonim válasza:

Valószínüleg a menstruáció elötti 1 hétben vagy.Ezt úgy hívják PMS!Édességet eszel("zabálsz")

Vagy unatkozol a párod mellett:)

Legközelebb ha csokit eszel,egyél étcsokit.Vagy próbáld ki az édesítőszerrel készült fagylaltokat(nekem bevált)

2011. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Minden hétvégén ez van :(

Nem unatkozunk, de ha ő ott van, akkor nincs bennem semmi önkontroll :S

2011. febr. 19. 18:22
 6/10 anonim válasza:
Velem is szokott sajna ien lenni tök jól kibírom kevés kajával(6 hete fogyózok 6-7kg ment le eddig) ha egyedül vagyok vagy szüleimmel itthon de ha jön barátom általában mindig veszek neki chipset stb.. sütök neki sütit meg tök jó kajákat csinálok neki vagy ha én vagyok nála akkor is nehezebb megállni,hogy ne egyek ezt azt egy ideig kibírom de aztán én is elkezdek enni :S utána meg minden bajom van a bűntudatól vasárnap is jön itt lesz 3 napig remélem megbírom majd állni :S :)sztem nincs erre jó módszer ,hogy állja meg az ember ilyenkor max. arra az érzésre gondolok ,h milyen nagy bűntudaton lesz másnap és akkor sikerülni szokott pl..megkóstolom a chipset de max. 2 szemet eszek annyi
2011. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj, hogy megtehetted, és váljék egészségedre. A héten meg fogd vissza magad, ennyi. Max 1 diétás napot tartanék ezek után, de ami rádmegy, az inkább vízvisszatartás lesz a sok só miatt, mint zsír... szóval ne aggódd túl magad:) Az élet túl rövid!
2011. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért 110 kg-osan nem hagyom abba..
2011. febr. 19. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Leírnád egy normál napod? Bocs, hogy off, de csak ezután tudok érdemben válaszolni.
2011. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Reggeli 50 g tk kenyér, 2-3 szelet cs.mellsonka

10órai 5-6 db mandarin

Ebéd fél tányér abból ami itthon van (sose zsíros kaják, sokszor cs.mell, hal), köretet sosem eszek

Du 3kor 50 g túró, vagy egy kis joghurt, kis kefir

Vacsi 200-250 g túró (heti 1-2x 3 tojásból rántotta, zsiradékok nélkül)

2011. febr. 19. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!