Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csináltam? Legközelebb is...

Jól csináltam? Legközelebb is így tegyem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy utólag felesleges rajta rágódni, de (nem diétázós barátokkal) nyárbúcsúztató bulit tartottunk, és az asztal junk foodtól volt roskadásig.

Megtartóztattam magam, és egy szem chipset, egy szelet pizzát sem ettem. Semmi szemetet. Nagyon büszke vagyok magamra, mert már három hónapja tartom a diétát, egyszer sem csaltam, látványos eredményt értem el, már kilenc kilót fogytam (és ez nálam eredmény :))

Szeretem is a diétámat, nem kívántam annyira a junkot, de belegondoltam:

egész életemben nem fogok több pizzát/csokit/szemetet/gyorskaját enni? Ez azért fura. A következő ilyen nagyobbszabású bulin nem baj, ha lecsúszik egy szelet torta? :D

köszi a segítséget!


2011. aug. 31. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. Havonta egyszer egyébként nyugodtan kicsaponghatsz (csipsz, kóla, stb.). Csak aztán nehogy hányás legyen, mert a szervezet gyorsan leszokik ezekről.
2011. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elöször is gratula a fogyókúrádhoz!Csak igy tovább. sztem ha hébe-hóba lecsúszik egy szelet pizza nem olyan nagy tragédia,csak mértékkel.tapasztalatom szerint egy idö után mikor rááll a szervezeted az egészséges kajákra nem is esik olyan jól.én a sültkruplival voltam így.imádom,de mikor fogyókúra után megengedtem magamnak,egy kis bünözést nem esett jól,söt...
2011. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem jól tetted, pláne, hogy nem is igazán kívántad. Diéta alatt úgy vagyok, hogy nincs ezmégbelefér. Van egy előre rögzített ütemtervem és attól nem vagyok hajlandó eltérni. Úgy vagyok vele, hogy még 6-8 hetet diétázom (kb ennyi kilót kell fogynom), aztán átállok egy egészséges, súlytartó étkezésre. Ez alatt azt értem, hogy az esetek 80%-ában egészséges kajákat fogok enni, de ugye a súlytartás miatt jöhetnek kcaldúsabbak is (pl. barnazsemle, mogyoró, pisztácia, tej, tejföl, tejszínes, durumtésztás dolgok) vagyis alapból szélesedik a "kajakör", a maradék 20% meg annyi, hogy pl. amit leírtál, akkor eszek, amíg jól esik. Vagy ha elmegyünk moziba, igen is meg fogom venni a nagy popcornt. Vagy ha elmegyünk pizzázni a haverokkal, akkor én is beszállok az extranagy feltéttől csöpögő pizza elfogyasztásába, és nem szenvedek egy kis salátával.

De diéta alatt ez mind tabu. Ha vége van, akkor ésszerű keretek közt lehet ilyeneket enni.

2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondanám azt hogy jól csináltad, mert kevesen vannak akik ennek ellen tudnak állni, de jegyezd meg, hogy egy szelet tortától nem rontasz el semmit!:) Sőt, én néha eszek egy sajtburgert is, vagy valamilyen sütit, gyorskaját. Ha nem túl rendszeresen, akkor simán ehetsz ilyeneket is, ettől nem fog visszamenni az a leadott 9 kiló :)

Sőt azt is megkockáztatnám hogy hetente ennék egy mars csokit mert megveszek tőle, nem hiszem hogy attól meghíznék :P De bármennyire is imádom, annyira nem érzem a késztetést mikor meglátom a boltban. :)

2011. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Reméltem, hogy nem vagyok idióta :D

2011. szept. 4. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!