Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg valós lenne ez?

Tényleg valós lenne ez?

Figyelt kérdés
3 hete diétázok és tornázok mellé heti 6x! Eredménye: derék:-1 cm, csípő:-1 cm, Fenék:-1 cm, és comb:-2 cm!!!
2011. febr. 19. 21:53
 1/6 anonim válasza:
ügyes vagy.:))
2011. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A kérdést viszont rosszul tettem fel! :S Más is hasonlóan ért el eredményt az elején?

2011. febr. 20. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokallod vagy kevesled? Szerintem jó eredmény! És lesz ez még sokkal jobb is!
2011. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem, kedves második válaszoló! Csak meglepődtem, mert nem éreztem magamon a változást!
2011. márc. 7. 16:57
 5/6 anonim válasza:
Ügyes vagy :D Mien tornákat csinálsz?:D
2011. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szija,ha heti 6 szor fogsz tornazni hiddel nemis fogsz latni erezni valtozast,a heti 3-4 szeri alkalom hatasosabb es az edzok is ezt ajanljak,én evek ota rendszeresen jarok fitnesbe,+ hat eve kosarazom,de nyar utan 5 honapig kikelett hagynom a tornat bizonyos okok miatt es ramjott 8 kilo,aminek a ledolgozasahoz februartol altam neki,esmar -5 kiloval konnyebb vagyok,heti 4 szeri edzessel+odafigyelek arra h mit eszem es nem dietazok,dietaval csak rontanak a helyzeten miwel nemvagyok koveer 166 cm 59 kilo voltam masfel honapja es ma mar 54 es 17/L.ha dietazni fogsz avgyis etelmegvonassal akarsz fogyni ez nemcsak rossz hatha meg heti hatszor tornazol melette,kikeszitted a szervezeted,miwel nincs mibol energiat nyerned a tornahoz.


deha esetleg tobb mindent leirnaal magadrol hany eves vagy,hany cm kg,hogyna tornazol es mit eszel,konnyebben tudnak vagy esetleg masis sziwesen segittene szerintem! :)

2011. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!