Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » +4 kg tényleg segítene?...

+4 kg tényleg segítene? Részletek lennt!

Figyelt kérdés
" Túlfogytam magam ", 180 cm-re 54 kg lettem, hullik a hajam, nem jön meg a havi vérzésem 7 hónapja. Ne szidjatok nagyon, tudom, hogy hülye vagyok, különben nem írnék; de tanácsokat kérnék. 4 kg + segítene valamit? Bármi tippnek örülnék.
2011. febr. 21. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. De a nem biztos. Egy nőgyógyász mindenképpen kellene.

Alapvetően nem a fogyás a baj (bár 180 cm-hez iszonyú vézna lehetsz, én 168 voltam ennyi kilóhoz, és borzalmasan mutatok a régi fényképeken - de akkor nem láttam magam véznának), hanem hogy valószínűleg ész nélkül köplaltál. A szervezeted már nem működik (a túlélésre koncentrált nem a menstruációra), ezt jelzi a hajhullás is.

Talán nemcsak nőgyógyász kéne, hanem egy átfogó belgyógyászati kivizsgálás is, és egy dietetikus, aki megmondaja, hogy a fellépett vitamin-, vas- meg egyéb hiányokat hogyan tudod lekűzdeni.

2011. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
köplaltál=koplaltál
2011. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam már vizsgálaton, hormonjaimmal nincs gond, vitaminjaimmal nincs gond, mert mindent ettem, csak kevesebbet, szóval nem koplaltam úgymond. Sőt, az ilyenfajta leleteim jobbak, mint régen, mert egészségesen kezdtem el enni a kajafajtákat illetően.
2011. febr. 21. 11:22
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem olyan egyszerű dolog. ez nem úgy megy hogy tönkrevágjuk a szervezetünket és akkor felszedünk pár kilót és minden happy. valószínű jót fog tenni majd pár kiló de az is lehet hogy örökre gondjaid lesznek. csak azt tudom remélni hogy ebből tanultál és nem játszol a szervezeteddel csak a buta tinilányok és divat kedvéért.
2011. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban egészségesebben kajálnál, működne a szervezeted és nem hullana a hajad... Kb. mindegy, te mit gondolsz, ha a szervezeted meg másképp gondolja. Ez van. Ez egy nagyon komoly figyelmeztetés...
2011. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ugye azt te sem hiszed, hogy 180 cm-hez 54 kilóra fogyni egészséges, és meg lehet csinálni egészséges módszerekkel?
2011. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, hogy TÚLFOGYTAM, magyarul nem akartam 54 kg lenni! Amúgy hülyén fogalmaztam, az egészségesebb kajákon azt értem, hogy a chipsektől meg a gyorskajáktól (sorolhatnám tovább) végleg megszabadultam, és normális kajákat ettem, mint zöldség, gyümölcs, különféle nem túl zsíros húsok (csirke, pulyka,stb) rizs, meg a többiek.
2011. febr. 21. 18:08
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy figyelmeztetés, valahogy rájöttem:(
2011. febr. 21. 18:08
 9/9 anonim válasza:

szerintem +4-5 kg még nem, de már az is jobb,

Nem tudom, hogy hány éves, vagy így kbt se tudok mondani, de szerintem 70-80kgra fel kéne híznod

2012. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!