Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozzarella sajtot lehet enni...

Mozzarella sajtot lehet enni fogyókúra alatt, vagy inkább felejtős?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem sózod, borsozod, hanem natúran eszed, akkor szerintem jó fogyókúrás kaja:)
2011. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy héten egyszer paradicsommal, de kevés fűszerrel mehet! Hogy a szervezeted ne szokja meg a kalóriamegvonást, mert megreked a fogyókúra, a szervezeted alkalmazkodik a kevés kalóriabevitelhez, így megzavarod, és fogysz tovább. Norbi mondta, és igaza van, nálam bejött.
2011. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én mindennap eszem reggelire szeletelt mozzerella light sajtot, vacsorára pedig mozzerella light minit és fogyok tovább

szóval egyél nyugodtan belefér

2011. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Norbitól akármilyen sajtot ehetsz. Ő nem a zsírt meg a kalóriát számolja, hanem a szénhidrátot.

Megkérdeztem a Teletálat, hogy egy Réka vagy milyen menüben hány kalória van. Hát annyi, amennyi a fogyókúrázók ajánlott napi kalóriabevitele. És ez csak ebéd...


Amúgy a mozarella simán mehet, MÉRTÉKKEL, mint minden.

2011. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Husi91 válasza:
Nyugodtan edd de a light verziót. Fogyókúránál is szükség van a napi zsir bevitelre. Saláta keverékhez tökéletes.
2017. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne. Én mostanában minden este azt eszem paradicsommal, sóval borssal, kis olívaolajjal salátaként, egy egész zacskóval (igaz, igyekszem mindig light verziót venni), sőt néha még 1-2 főtt tojás is lemegy hozzá, akár este 10-kor is. És teljesen jól fogyok, pedig nem egy nagydarab pasi vagyok, hanem egy 174 centis nő, aki még csak nem is valami hű de nagy súlyfelesleggel rendelkezik.

Szóval szerintem simán eheted, kalória és fehérje tartalomban is teljesen jó. (Most majd jönnek a nagy paleosok leoltani a válaszom miatt tuti.:D)

2017. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!