Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Fogyni...

Mit csinálok rosszul? Fogyni szeretnék!

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni! 2 napja veszem nagyon komolyan...14 éves vagyok kb 5-6 kilót szeretnék leadni,gyorsan(amennyire gyorsan lehet)..és vmit nagyon rosszul csinálok vagy normális h állandóan éhes vagyok!?

egy nap ezt ettem.. 2 főtt tojás sárgarépával, semmi kenyér, ebédre 5 evőkanál krumpli vagy kevesebb..közbe kivit ettem meg citromot magában. aztán ennyi.Jah és víz.. minden mennyiségben. De az a baj h itthon nincs semmi olyan ami ne hízlalna. és majd ha megyünk vásárolni akkor akarom beszerezni a fogyáshoz szükséges élelmi szereket. De nem tudom pontosan mit kéne ennem? és főleg 14ÉVESEN, hogy azért ne tegyem tönkre magam... megt olvasom h joghurtot egyek pl vacsorára vagy műzlit..de a tejet nem szeretem szval a műzlit nem tudom megenni, azonkívül a yoghurtot is scak kínok között tudom megenni. Valaki segítene, hoyg ilyen idősen kb mikor és mennyit kell enni,mozogni, hogy minnél gyorsabban fogyhassak, és lehetőleg egéségesen is! nagyon szépen megköszönném ha segítene valaki:D


2011. febr. 21. 20:28
 1/5 Bocipók ***** válasza:

Hús (szárnyas,hal), zöldség, gyümölcs, magvak (dió,mogyoró,szezámmag,lenmag), gabonafélék (barnarizs,zabpehely, búzakorpa)

Összességében teljes értékű ételek.

2011. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
keress rá Atkins diéta.garantáltan fogyni fogsz,de nagy akaraterő kell hozzá.
2011. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha nem szereted a tejet edd joghurttal nagyon finom és jó vacsorára
2011. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Hát mindenképp jó ha mozogsz mellette, azt mondják, hogy egy napi fél órás intenzív mozgás (legyen az torna, futás, biciklizés stb.)Ez mellett, amit olvastam, hogy mit ettél, egyáltalán nem sok, de ha esetleg még így is túl soknak találod magad, akkor van egy pár tuti kis recept/ diéta amivel nem károsítod saját magad és még éhezned sem kell.

Először is ami nagyon egészséges és finom is az 2 fajta turmix: 1. banán-tej-citromlé.

A banánt tejjel összeturmixolod, a banán mennyiségét te határozod meg, a tej olyan 2 és fél dl és egy nagyon kevés citromlé,ezt még egy kicsit felkevered.

Úgy fogod érezni, hogy jól laktál vele, így nem fogsz túl sokat enni mellette.

2. Almalé (100%) és Narancslé (100%)

Nagyon egyszerű, mind2-t ugyanabban a mennyiségben összekevered.

heti 1-2 maximum 2-3 kilót letudsz vele dobni.

A diéta is nagyon hasznos, ha különösebben érdekel, leírom neked szívesen, nem nagyon durva, kitartás kell hozzá. Én 1-2-3 hónap alatt ( már nem tudom pontosan ) 58kilóról 49-re fogytam, azóta is tartom :)

2011. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszöönöm mindenkinek!

Utolsó: leírnás hogy te miket ettél egy nap úgy naggyából..meg azalatt az idő alatt amíg ennyit fogytál? és hogy mennyit sportoltál mikor és milyen időnközönként, jah és hogy miket!.sokat segítenél !

Köszönöm előre is:)

2011. febr. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!