Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hagytam abba a szoptatás...

Most hagytam abba a szoptatás és van rajtam 20kg felesleg. Szeretnék megszabadulni tőle nyárra. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Hogyan álljak neki? Érdekel a saját történeted is, akinek sikerült.
2011. febr. 22. 11:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy még egyet kérdezek, de szeretnék véleményeket a szobabiciklizésről. Érdemes beinvesztálni rá?
2011. febr. 22. 11:06
 2/12 anonim válasza:
szia sorstárs,erre én is kiváncsi lennék:).Én most a norbizást próbálom ki futással,táncsak hat.hajrá neked is!!
2011. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Szobabicóra egy fillért sem adnék,meg fogyasztótabira sem,meg hasonlókra sem . Ha tényleg le akarsz fogyni egyél fele - negyede annyit mint eddig.
2011. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 11:25

Okos...

Máskor mindenki azon nyavalyog, hogy senki nem akar itt mozogni. Te meg most Őt lebeszélnéd róla?


Kérdező:

Vegyél egyet használtan aukciós oldalon, én is ott vettem 3E Ft-ért.

2011. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
dieta nelkul lehet tekerni egy evig is mert nem fog sikerulni lefogyni...eloszor ossze kell allitani egy helyes etrendet es azt szigoruan be kell tartani es aztan lehet gondolkozni az edzesen is. a szobabicikli felesleges. sokkal tobbre mesz egy napi 20-30 perces atmozgato tornaval mert a biciklizestol meg nem lesznek definialtabbak az izmaid. mozogni kell ezt alairom de kisgyerek mellett elso lepesnek mar is siker ha elore meghatarozott idokben tudsz etkezni es jut ido fozni olyan etelek amiket dieta alatt lehet fogyasztani. Egyel egy nap 4-5szor keveset es az etkezesek kozt legyen min 3 ora mx 4 es fel...semmi nasi 2 etkezes kozt...kerulni a cukrot es a lisztet...sok zoldseg , salata, gyumolcs, tejtermek es hus
2011. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem sikerült. 3 hónap alatt 14 kg. Én a 90napos diétát követtem, de azon belül is nagyon sok zöldség, gyümölcs és sok séta a picivel. A lényeg az, hogy ne éheztesd magad, mert feladod és a duplája visszajön, és legyél nagyon kitartó. Gyorsan nem megy. Én csináltam magamról egy fényképet és ez nagyon segített:)))
2011. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sz.bicikli nagyon jó!

Nekem már 1 hónap után izmosabb, formásabb lett a fenekem, lábam :)

Fogytam is, eddig 10 kg-t 3 hónap alatt

2011. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás abbahagyása után 3 hónap alatt 15 kg-ot fogytam. Nem ettem szénhidrátot, minden nap ittam zöldteát és heti háromszor 60 percet tekertem elliptikus tréneren. Ennyi. Nem éheztem és nem hajtottam halálra magam. És semmilyen fogyasztó "csodaszert" nem ettem. :)
2011. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A zöld tea az mire jó?
2011. febr. 22. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:
ha kell szobabicikli, dobj egy uzit, en most adnam el az enyemet koltozes miatt (igazabol azelott se hasznaltam, max 2 honapot, nalam gyorsan leapadt a lelkesedés :()
2011. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!