Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorázhatok ma még, vagy...

Vacsorázhatok ma még, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem egy szelet rozskenyeret 3 szelet csirkemellsonkát, egy paradicsomot, és egy egy kis paprikát, meg egy narancsot+egy kivit.Tízóraira egy almát.Ebédre 20-25 dkg párolt zöldséget egy kevés (6-7 dkg-t, vagy még annyit sem) sertéshússal, amit nagyon megbántam, habár sovány sertéshús volt, de általában csirkét és halat ebédelek.És uzsonnára 300g szedret.Tudom, a gyümölcs sok volt, főleg a szeder, minden nap eszek gyümölcsöt, de azért ennyit nem szoktam enni.Na meg a sertéshús.Anya sertéshúst csinált, és inkább ettem belőle valamennyit a fehérje miatt is, meg a zöldség magában kevés lett volna.Vacsorázzak még, vagy hanyagoljam a vacsit?Ha ehetek még ma, akkor mit egyek?
2011. febr. 22. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

feltétlenül vacsorázzál

túró, kefír, joghurt, tojás, zöldségek a sertéshúsból ha maradt még nyugodtan egyél

2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megláttam a kérdést azt hittem tele lesz ilyenekkel hogy ebédre 2 hotdog 3 sajtburgerrel vagy nem tudom :D

Persze, hogy egyél!:)

Egyébként szerintem ezek pont olyan gyümölcsök voltak, amik nem igazán hízlalnak (mint pl. a banán) :)

A sertéshússal sincs probléma kifejezetten:)

Én vacsira ennék valami zöldséget, esetleg natúr joghurtot, szóval mindenképpen valami szénhidrátszegény, könnyű ételt. :)

2011. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
teljesen jó volt a mai napod, és simán belefér a vacsora. nem kellene ennyit görcsölni az egészen, és ha egy nap sertés van csirke helyett? attól még hét végére úgy jössz ki, hogy többet használtál el, mint amennyit ettél.
2011. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Egyébként csirkét vacsoráztam paprikával, meg megittam 100g kefirt.

2011. febr. 23. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!