Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmiriggyel van...

Ha a pajzsmiriggyel van problemam lefogyhatok?

Figyelt kérdés

83/165 vagyok... 17/L ....

kiderult, hogy a pajzsmirigyemmel van gond....

sokan irjak itt, hogy azert koverek mert ezzel van gondjuk....de aki tenyleg ez miatt hizott meg az sosem fog lefogyni? vagy ha kap kezelest akkor fogyni fog mindenfele kinzo dieta nelkul??


2011. febr. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

le lehet, csak 3-4x olyan nehez..:( tapasztalat.

mindig vkivel dietazok/sportolok, ugyanazt csinaljuk/esszuk, es a masiknak 3x annyi ment le, akkor is, ha csalt, meg nem mindig jott sportolni :(

de annal buszkebb vagyok magamra, hogy megis sikerul :D

2011. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megállapítják a pajzsmirigy problémát, akkor azt kezelni is kell. De nem csak a fogyás-hízás miatt, hanem mert a pajzsmirigy egyéb igen fontos hormonokat kell termeljen. Hidd el nekem, nem a pajzsmirigy miatt híztál el, hanem a feleslegesen bevitt rengeteg kaja miatt, meg a mozgásszegény életmód miatt.
2011. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek hypothireosis-a (alulműködés) van és ő nagyon kövér, sajna 100 felett van 1x már fogyott 20 kilót de vissza is szedte.
2011. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 17 éves kérdező lány!

Te tényleg komolyan elhiszed, hogy a pajzsmirigytől lehet elhízni, és nem a falástól? Csak tudod, amikor már elhíztál, akkor valóban kialakulhat akármilyen betegség, ami megnehezíti a lefogyást. A plusz súlytól tönkremennek az ízületeid, cukorbeteg lehetsz. Innentől már valóban nehéz. De az egész a falásból indul ki. És nem a pajzsmirigyből. A dohányos sem a cigarettától hal meg, hanem a tüdőráktól.

2011. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia igazából az ellőttem író bosszantott fel. Nagyon beszűkült az aki csak ennyit lát . Nekem a TSH:150 volt sok mindenkinek fogalma sincs mivel jár ez, de úgy tudom a pajzsmirigy gyógyszerrel csak úgy lehetne fogyni, ha túladagolnád, de azt nem bírná a szíved, viszont abba biztos vagyok ,más gyógyszer, vagy kézzel fogható segítség nélkül, nem fog menni .
2011. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!