Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lefogyhatok?

Szerintetek így lefogyhatok?

Figyelt kérdés
Minden nap 1 órát tornázok.Normálisan ebédelek,de nem eszem túl magam.egyébként napközben jóreggeltet rágcsálok,meg mellőzöm a szénhidrátot,viszonz gyümölcsöt ill zöldséget eszek.Most 74 kg vagyok.
2011. szept. 2. 20:46
 1/6 anonim válasza:
100%

hali

én egyszer hasonlóan fogytam le (kb 4 hónap alatt 72-->59), de a következő módosításokat javasolnám:


Napi egyszer megcsináltam Rubint Réka egyik cd-ről (netről szedtem le, de nem emlékszem mi a címe), egy 20 perces popsi-comb-hasat, és hétvégente délelőtt még egy 20 perces lábat.

Reggeli: jóreggelt, vagy gyümi, vagy egy fél zsömi

ebéd: egy kis tányér normális ebéd (köret nélkül)

vacsi: gyömi, zöldség, vagy kb két szelet jóreggelt


remélem segítettem :)

2011. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a joreggelt nem mas mint szenhidrat...ezt ne ragcsald max reggelire...egyel 5szor egy nap keveset...ehgyomorra gyumolcs kicsit kesobb reggeli aztan ebed delutan egy kis zoldsegsali este meg husi ...ket etkezes kozt teljen el min 3 ora max 5...ket etkezes kozt ne egyel SEMMIT...lefekves elott 2 oraval vacsora...torna marad de az elejen ne azon legyen a hangsuly hanem egy jol kidolgozott dietan es akkor sikerulni fog...
2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gyümölcsökkel óvatosan, a legtöbb tele van cukorral. Egészséges, de nem diétás.
2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"napközben jóreggeltet rágcsálok,meg mellőzöm a szénhidrátot"


Szerinted a jóreggelt micsoda, fehérje? :)

Nem tudom mennyit rágcsálsz belőle, de nem segíti a fogyást, az biztos.

2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A jó reggeltben kb. annyi kalória van, mint egy normál szendvicsben lenne. Különbség: a jó reggelt csak a reklámban egészséges. A szendvicsben meg esetleg lenne valami hasznos is, és nem lennél éhes.
2011. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jó reggeltet felejsd el, tömény ch és cukor

nem kell semmit se rágcsálni napközbe max rágót, ha normálisan eszel nem leszel éhes

reggelivel tessék kezdeni bőségesen egy tál zabpehely joghurttal és gyümölcsökkel, teljes kiőrlésű szendvics tojással, sajttal, felvágottal és zöldségekkel

rozskifli kefírrel stb

tízórai gyümölcsök, joghurt, cukormentes müzli,

ebéd rizs, levesek, főzelékek, sovány husok, halak, sajt, tojás, zöldségek

uzsonna joghurt

vacsota túró zöldségekkel, tojás, husok, halak, joghurt

ha mellőzöd a szénhidrátot ennek az lesz a vége hogy kb 2-3 napig bírod és utána baromi nagy zaba lesz avgy lefogysz és vissza is hízod egyből, hisz nem tudod egy életen át tartani, nem lesz energiád semmihez, tornához se

2011. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!