Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már vki úgy, hogy...

Fogyott már vki úgy, hogy esténként egy egész citrom levét kifacsarva vízzel megitta? Én ismerek vkit, akinek bevált, de van még olyan, akinek bevált a módszer?

Figyelt kérdés
Újságban olvastam, hogy a C-vitamin zsírégető hatású, és ha este iszunk citrom levet, az égeti a zsírt.
2011. febr. 24. 08:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hetekig azon röhögtem, hogy 1 kollégám ezzel a módszerrel akart lefogyni, és a vége egy gyomorfekély lett. Mondjuk ő koplalt is rendesen, és a citromlé gyakran éhgyomorra ment.
2011. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én iszom, de nem fogyókúrás céllal. És nem is fogyok.
2011. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

De hát ennek a kérdezőnek mondhatjuk itt mi ahogy akarjuk ,hogy ettől nem fog lefogyni,ő 100%-ra tudja,hogy de ,igenis ,a citromlé az fogyaszt.

És ő már bele is élte magát ebbe, mint mókus az odujába.

2011. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
A citromlé nagyon vészéjes ha rendszeresen fogyasztod. Hidd e el komoly problémáid lehetnek és én akarok kioktató lenni. De én ismerőim kötött több is, akinek az okozott gondott. Almaecet szintúgy... Vagy nagyon figyelj a lúgosítára is!
2011. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hülyeségeket beszélsz utolsó. az almaecet lúgosító hatású, ha nem tudnád.
2011. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10:24-es!


Ez a kérdező, azaz én, nem éltem bele magam abba, hogy fogyok ettől. Mert igazából kicsit hihetetlen is. Éppen ezért tettem fel a kérdést, hogy van e más is, aki fogyott ezzel.


Köszönöm a válaszokat azoknak, akik nem ugattak le!!!

2011. febr. 24. 15:19
 17/18 anonim ***** válasza:
a zsír nem ég, hanem lebomlik. általában a gyorsabb anyagcsere (kis étkezések, edzés), illetve az utánpótlás hiánya (kalóriadeficit) miatt.
2011. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb baromságot régen olvastam...

A vitaminokat komplexen nem azért kell szedni, hogy fogyj tőle.

Amúgy én 1500%-át viszem be C-vitaminból naponta minimum az RDA-nak, mégsem tapasztaltam fogyasztó hatását, tehát el kell, hogy keserítselek...

Mozogj, egyél normálisan és ne bízz a csodadiétákban.

2011. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!