Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megcsináltatnátok a melleiteke...

Megcsináltatnátok a melleiteket ha fogyás miatt megereszkedne?

Figyelt kérdés

91kg-ról fogytam 65re. 170cm vagyok.

Nagyon meglátszik a melleimen, hiába nagyok, én már lassan utálom őket, semmi tartásuk nincs sajnos melltartót is elég nehéz vásárolnom, hogy tartsa is valahogy...

El vagyok keseredve, 23 évesen itt vagyok lógó cicikkel, gyerek meg még sehol...

Hiába viseltem sportmelltartót, hiába fogytam lassa, mintha a súlyzós edzések lenyomták volna őket...

Van párom 4 éve együtt is élünk. Imád, meg szerinte jól nézek ki, meg nagy dolog amit csináltam, meg mondja hogy jóka cicijeim, stb de látom hogy ha véletlen mutatnak egy szép mellű nőt..hát ahhoz nem vagyok semmiképpen hasonlitható, és szex közben is már csak a melleimre koncetrálok, lassan melltartó nélkül nem is akarok szeretkezni.Érdekes amig nagyon kövér voltam a testsúlyom nem zavart ennyire.......

Segitsetek, hasonló eset?


2011. febr. 24. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nézzél te is mesztelen pasikat a neten vagy ha látsz a TV-ben egy jó pasit dícsérd meg a párod előtt.
2011. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hízzál vissza 10 kg-ot.Járjál úszni.Kenjed bőrfeszesítő krémmel.Nézzed teis a pasikat.Ne mutassál komplexust.Ha nem fogad el a párod lógó mellel akkor cseréld le.Az én pasimnak tök aránytalan a teste .Úgy néz ki mint egy 9 hónapos terhes olyan pocakos és a lábai vékonyak és mégis teccik.
2011. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rossz lehet ez nagyon, de biztos hallottál már a gondolat erejéről Ha állandóan azt sulykolod magadba, hogy milyen csúnya lógó melleid vannak, akkor sose fogod többé kihúzni magad, és nem fogod élvezni a szexet sem. Ezt nem akarhatod. És nem a poárod nézi a "jó mellű" nőket a filmekben, hanem te. Ne csináld ezt magaddal! Szeresd magad, hisz ő is szeret. Tökéletes nő nincs. A szerelmes férfi viszont úgyis annak lát. Minden műtétnek vannak kockázatai(altatás, stb miatt is, nemcsak később) ezért nagyon meg kell fontolni. Persze ha nem tudod magad sehogyse elfogadni, akkor fel lehet varratni.De tényleg csak legvégső esetben szerintem.
2011. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én először nem a mellfelvarrással kezdeném mint ahhogy a mandulagyulladást sem azzal kezdik orvosolni,hogy kiveszik.El lehet kezdeni kenegetni bőrfeszesítő,ránctalanító testápolókkal(pl.:q10-es,aloe verás,Helea-d).Eljárni úszni,tornáztatni.Maga a sport rugalmasít és önbizalmat is ad.Rugalmas melltartót hordani.91kg-ról 65-re lefogyni elég sok.Kivéve ha szülés után csökken ennyit.Ha valaki szeret valakit az a valakit szépnek látja akkor is ha túlsúlyos az a valaki.Énis 165/80 vagyok és él-hal a párom értem.
2011. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!