Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnapi étrendnek milyen...

Holnapi étrendnek milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggel suli elött 6:30 kor 1 korpás zsömlében 1 szelet sonka v (anya a boltba vet valami párizsi félét de sok fehérje van benne :D ) + sajt uborka + 1 pohár tej


suliban fél 11 kor ugyan ez csak multivitaminnal nem tejjel.


Ebédre tepsis krumpli ami tartalmaz sajtot krumplit és sertés karaj husit persze zöldséggel.


Vacsorára 2 v 3 Főtt tojást gondoltam zöldséggel.

v csak párolt zöldséget sajtal.


2011. febr. 24. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A reggeli jó.

Tízórai lehetne valami változatosabb. :) Vagy ha ez marad,akkor egyél mellé még egy banánt,vagy almát.

Vacsora is jó (: Ha párolt zöldséget eszel,ne sajttal edd,hanem sovány hússal. :) Vagy hallal.

2011. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát fogyókúrás étrendhez képest az ebéd valóságos kalóriabomba krumplival, hússal, sajttal. Nincs lehetőség legalább rizsre cserélni a krumplit? Vagy legalább a sajtot hagyd ki. A reggeli és a vacsi oké, tízórai is rendben, de napközben is ehetnél gyümölcsöt, zöldséget többet.
2011. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteget sportolok és irták h ehetek nyugottan főtt kajátis.. persze mértékkel más főt kaja a krumplis tészta :D vagya körömpörkölt XD egyikse nagyon update :D de ha nagyon muszály akor lecserélem valamire..
2011. febr. 24. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha aktív vagy napközben (akár agyban is, tehát suliban vagy és tanulsz), vagy mozogsz, akkor nem kell félni ettől az ebédtől sem. Nem azért írtam, hogy mindenképp váltsd le, ez a te egyéni aktivitásodtól, napirendedtől is függ. Rizzsel, sajt nélkül nyilván jobb lenne, de ha kell az energia, akkor kell, és ne félj tőle. :)


Előző voltam.

2011. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze tanulok nem gyengén:)

és testnevelés órám is van és rendesen meg dolgozunk ottis :D

És este még futni is megyek. de jövöhéttöl probálok ráálni arra h regel futok éh gyomorra azt irták sokkal jobb.


De szttem enyi mozgás mellet belefér de ha nem anyira akor lécci irjátok meg megoldom :DD

2011. febr. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!