Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 nap kevesebbet eszek mit...

Ha 1 nap kevesebbet eszek mit 500 kalória és nem tornázom viszon egész nap rohangálok ide oda ugy 1 hónap alatt kb mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mit eszel. Ha nem egészséges, kiegyensúlyozott - akkor jó esetben nem fogysz, rossz esetben az izmaidból fogysz.
2009. febr. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
500 kalória baromi kevés még fogyókúra estén is, ennyitől nem lesz energiád a mindennapi teendőid ellátásához. Legalább 1000kalória kell, ez még fogyókúra esetén is elfogadott, viszont ez egészséges, választékos ételekből legyen összerakva, mint ahogy az előttem válaszoló is írja. Nem mindegy, miből eszel meg ennyi kalóriát. Fogyassz kevés kalóriatartalmú tejtermékeket, natúr husikát, salátákat. Kerüld a túlzott lisztes és cukros dolgokat. Azt, hogy mennyi idő alatt fogsz fogyni, nem lehet tudni, hisz egyénenként változik. Függ a túlsúlyod mértékétől is. De a mozgás kellene, az hogy rohangálsz egész nap nem helyettesít egy jó kis tornát, vagy kocogást. Én is gyalogolok elég sokat naponta, de tornázom is. Kitartást és sok sikert kívánok Neked!
2009. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Jóval kevesebbet, mint hinnéd. Annó én meg szobatársam egyetem elején csináltunk hasonlót fogadásból (tudom, hülyék vagyunk:D), és csak rövidtávon, de a mellékhatások elég bosszantóak voltak: fáradt voltam, életunt, sokat aludtam, kedvetlen, ingerült, és a legbosszantóbb, még a használatban lévő izmok is elkezdtek gyengülni (lovagolni jártam, és látványosan gyengültem pár nap alatt is). A tömegvesztés emlékeim szerint elhanyagolható volt, heti 1 kgnál nem több, igaz hétvégenként, mikor otthon voltam bezabáltam (valszeg ezért is nem esetem össze hétközben).


Szóval poénnak jó, de fogyásnak nem, naív vagy, ha azt hiszed, te majd ettől fogysz, miközben egész nap rohangálsz. A kettő egyszerre nem megy, és ezt tapasztalatból mondom.

2009. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmit, mert a szervezeted azonnal elkezd raktározni ilyen kevés kalóriabevitelnél. A test elsősorban szénhidráttal "megy", és csak akkor kezdi a zsírt lebontani, ha amúgy megkap minden tápanyagot, de például sporttal jobban igénybe veszed. Először elégeti a vérben lévő cukrot, majd hozzányúl a zsírtartalékokhoz. A "rohangászás" nem ez a kategória. A szénhidrátokat kell megfelelően megválogatni: kerüld a finomított lisztet és cukrot tartalmazó kajákat, annak lesz eredménye.
2009. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!