Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek reggelire szénhidrátot?

Ehetek reggelire szénhidrátot?

Figyelt kérdés
3hónap alatt szeretnék egy jó 10-15kg-ot lefogyni! Reggelire ehetek hotdogot(suliba szoktam)? Szóval reggeli hotdog,ebéd normáli kaját kis mértékbe,4 után nem eszek és este tornázok ill. futok. Menni fog?
2011. febr. 28. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

mi lenne, ha nem lógnál tesin, + heti 3* elmennél 1,5 órára bringázni és ennél lefekvés előtt 1,5-2 órával egy nagy adag fehérjét..napi 5* kajálást iktatnál be és hétvégente szaunába járnál meg úszni....


ja tudom, nem egy löttyedt izomtalan, lógó bőrű ratyi lennél, hanem egy sportos, izmos, formás nő/férfi ;)

2011. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Szénhidrátra is szükség van, de épp hotdog? A kisebbik baj a fehér lisztből készült kifli, a nagyobb a mű sz@r virsli. Akkor már inkább egyél szendvicset, még ha fehér kenyérről is van szó. Tegyél bele gépi sonkát, és mi szem-szájnak ingere. Csak ne párizsi legyen a sonka helyett, mert az is olyan mű cumi, mint a virsli.

Sőt délelőtt még valami jó kis étcsokit is ehetsz. Vagy valami mézes dolgot.

2011. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

delelőtt szénhidrát + fehérje, délután fehérje

ez a felállás. az, hogy mennyi, azt nem lehet tudni, személyre szabott(testsúlytól és testtömegtől függ)

2011. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha nagyon intenzíven mozogsz, akkor lehet ebből a napi két étkezésből akár négy is, csak felezd az ebéded adagját, hogy még egy étkezésre nagyjából ugyanannyi jusson ki (természetesen nem kell, hogy ugyanazt edd, mint ebédre, csak mennyiségre gondolok), valamint még egy kisebb fogást, lazán beiktathatsz mint például natúr joghurt, egy-egy gyümölcs, ami szintén nagyon fontos lenne a diétához! Az utolsó kajálást szerintem 5-6-ra is kitolhatod, nem lesz tőle semmi másabb, csak kevésbé leszel éhes. Két-három órával lefekvés előtt nem lehet enni, az biztos, így is számolhatsz. A reggeli hot-dogot melegen ajánlom, hogy felejtsd el, inkább valami szendvicsféle vagy akár vajas kenyér legyen, de ne az a mű valami! Szénhidrátot egyébként délután kettőig ajánlják fogyasztani, azután már nagyon mérsékelni, lehetőség szerint ki kell zárni. 23/N
2011. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2011. febr. 28. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Intenzív mozgás után nyugodtan ehetsz szénhidrátot, mert elégeti a szervezeted. Körülbelül fél órával az edzés után ajánlatos enni.
2011. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!