Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány hogyan tudna fogyni?

14 éves lány hogyan tudna fogyni?

Figyelt kérdés
14 éves(idén 15) 163cm és 56kg. Le szeretnék fogyni de tanácstalan vagyok hogyan. Sportolok hetente 3-szor és heti 2 testnevelésóra. Az étkezésre nem nagyon figyelek és gyakran elkap a falási roham és olyankor összeeszek mindenféle ételt. Nagyon szeretem az édességet de nem tudom mivel pótolhatnám. Már utánaolvastam pár dolognak az étrenddel kapcsolatban de várnám a további tippeket. A válaszokat előre köszönöm!
2011. márc. 1. 17:25
 1/4 anonim válasza:

Nem kell fogynod. Nézd meg ezt a BMI kalkulátort, a testsúlyod ideális. Neked 21, 25-ig okés.


[link]

2011. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

> 14 éves(idén 15) 163cm és 56kg.

> Le szeretnék fogyni de tanácstalan vagyok hogyan.

Ez szerintem pont jó. Minek akarsz fogyni?

2011. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A súlyommal nincs bajom csak azzal ahogy eloszlik a testemen. A legtöbb felesleges zsír a hasamon, a fenekemen és a combjaimon van.
2011. márc. 1. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanúgy le tudsz fogyni, mint akárki a nagyvilágban. nincs külön "recept" a 14 éves lányokra...
2011. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!