Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlanátok...

Milyen fogyókúrát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és szeretnék 3-5 kilót lefogyni. Azért nem kezdek bele valamilyen fogyókúrába, mert anyukám nem engedné meg. Olyasmit szeretnék, amivel úgy tudok fogyni, hogy azt itthon nem veszik észre. Gondolok itt pl. olyanokra hogy nem eszem 6 után semmit, csokit, kenyeret és ilyesmit nem. Csak hogy ezek helyett mit ehetnék?

Köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 17. 18:25
 1/6 anonim válasza:
100%

Anyukám nem engedné meg:D:D 18 évesen ennyire függsz anyutól?:D


Amúgymeg tornázz,vagy menj gyalog,ahova menned kell,egyél sok zöldéget-gyümölcsöt. Csinálj salikat! Légy kreatív;) Ha ügyes vagy,nem veszik észre otthon.:D

2009. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
25%
sziasztok nekem is lenne pár kérdésem és jo lenne ha minél elöbb kapnék választ én már másfél honapja fogyozom és eddig 7kg adtam le napi szinten járok edzeni konditerembe és 3ora után már nem eszek barna kenyeret eszem csak és csak vizet iszom tésztákat nem eszem rizst viszont igen mit tudnátok nekem ajálanni hogy sikerresen megszabadujak még 10-15kg tól és ezt áprilisig kellene leadnom elöre is köszönöm Barbara:)
2009. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
25%
ja és néha szoktam eni hot-dogot és pizzát is de csak délelöt és müzli csokikat és van amikor rendes csokit is de ezeket is mind délelött persze nem egyszere!:)lécci irjjatok köszike Barby:)
2009. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban nem engedné, szerinte sovány vagyok, és fél, hogy átesnék az anorexia oldalára.
2009. febr. 17. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezönek ajánlom hogy kérdezzen meg több embert is tényleg szükséges-e a fogyás mert lehet anyukádnak igaza van, ha meg tényleg van miböl fogyni akkor az édeség helyett egyél gyümölcsöt, lehet kapni rágcsálni, rizs tallért, vagy abonett kenyeret. vegyél diétás joghurtot. én ezeket azért eszem mert szeretem.


a másik kérdezönek. így tovább és csökkentsd a pizza és csoki adagot tovább, és ha 10 nem is de elég látványosa fogyásod lesz.

2009. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát jah most már lecsökentettem de nekem minden képen le kell adnom 10-15 kg és most a kenyér evés is befejezem edig is barna kenyeret ettem de most már azt is aba hagyom reggelire inkább gyümölcsöket eszem és joghurtokat és egyszer eszem ebédet és utána már semmit ez igy jo??? ja és napi egy orát edzem!mit tudnál még ajálani hogy még eredményesebb legyen a fogyásom:D:Dkösziiiii
2009. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!