Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hete kezdtem "fogyózni"...

Egy hete kezdtem "fogyózni" 62kg-ról indultam, azóta kevesebbet eszek, napi 2 órát ellipszisezek és biciklizek, most nézem: 64kg?!

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet változtatnod kéne az étkezési szokásodon. Mennyit és mit eszel meg egy nap?
2011. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok semmilyen "étrenden" reggel iszok egy kávét tejjel és édesitöszerrel (minden ilyesmit édesitöszerrel) dél körül eszek valami főtt kaját, ami általába főzelék, esetleg kis hússal, aztán délután még egy két kávé, piritós... gyümölcsök, semmi extra... nem szoktam 2000kcal fölé menni...
2011. márc. 4. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

izmot szedtél magadra :P

majd alakul az,csak türelmesen

2011. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ne kábítsátok szegény kérdezőt ezzel a fogytál, de izmosodtál és azért vagy nehezebb szöveggel . Ez ugyanis jól hangzik,de sajna nem igaz. Ha valaki a 62 kg után 64kg lett az bizony : hízott.

És ,hogy miért hízik valaki ? Mert rendszeresen több kalóriát eszik-iszik meg, mint amennyire szüksége van.

2011. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én nem fogyózom, de 3 hete 40-60 percet mozgok naponta, reggel-este bontásban, és már 3 kiló lement. Úgy, hogy nem kínzom magam a táplálkozásom megváltoztatásával, és veszettül egészségtelen ételeket fogyasztok. Volt mikor egyik napról a másikra 4 kilóval többet mutatott a mérleg, de azt mondják ez természetes, és ki tudja, a mérleg is meghibásodhat. Gondolom én ezt, mert nem vészes "súly" volt, hamar lement.
2011. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fogyózol, hanem koplalsz és mellette olyanokat eszel, amiket nem kellene!

Pl pirítóssal és gyümölcsökkel fogyókúrázni?

Főzelékhez pedig ehetnél sok húst, azzal csak jót tennél.

A főzelékekhez is használnak lisztet a habaráshoz...

2011. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2000 kcal kb. ahhoz elég, hogy ne hízz tovább. Lassan (!) fogyni kb. 1500-1700-zal lehet. Gyorsan fogyni meg nem érdemes.

Ez a +2 kiló meg szerintem nem "állandó", pl. menzesz előtt simán van ennyivel több víz.

Én se hiszek ebben az izmosodás dologban, egy hét alatt biztosan nem szedtél fel 2 kg izmot.

Csak annyi igaz belőle, hogy egy rendszeresen sportoló 65 kilós csaj vékonyabb, mint egy soha nem sportoló, ugyanennyi kilós. A barátnőm (aki sportol), ugyanannyi kg, mint én és 2 számmal kisebb ruhákat hord. Így elhiszem, hogy az izom nehezebb, más vonatkozásban nem.

2011. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mondjuk lehet nem kellett volna 1.5 liter teát meginni mérlegelés előtt :-D ... köszi az eddigi válaszokat...
2011. márc. 4. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el a cukros dolgokat, a kenyérféléket, és a tésztákat. Sovány húsokat ehetsz, hozzájuk akármilyen savanyúságot, puffasztott rizst, puffasztott búzát, zöldségeket, gyümölcsöket... Ha kívánod az édességet, délelőtt bekaphatsz pár szem aszalt gyümit is.
2011. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!