Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre ne...

Mit tegyek, hogy végre ne legyek mindig éhes?

Figyelt kérdés

Folyton éhes vagyok. Nem tudok leállni az evéssel. Semmitől se lakok jól. Betegre tudnám enni magam. Próbálok cukor helyett édesítőt, mézet, mást használni. Fehér kenyeret meg szinte nem is eszek, csak teljes kiörlésűt. De van, hogy annyira éhes vagyok, hogy neki rohanok az ételnek és annyira fáj a hasam utána, hogy mozdulni sem bírok, de a szemem még mindig kívánja az ételt.

Már ezt vagy 3x kiírtam de szinte senki sem válaszolt még rá. Az otthoniak csak azt mondják, hogy nyugodtan egyek. Pedig mióta ez van azóta nagyon sok kilót szedtem fel magamra.


16L


2011. márc. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél zöldségeket, akkor telitettség érzeted lesz, nem hizlalnak. Ezen kivül az édesitöszereket felejtsd el, mert azok étvágyfokozók, másrészt meg ha szénhidrátmentesen étkezel, akkor a szervezeted azt hiányolja, és azért nem tudsz jól lakni. (Az embernek feltétlen szüksége van szénhidrátokra, és a mai divatos szénhidrátmentes étrendtöl csak komoly hiánybetegségeket kapsz).
2011. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok: persze az sem mindegy, hogy milyen magas vagy és hány kg - met lehet, hogy túl sovány vagy, és ezt akarja a szervezeted helyreállitani.
2011. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igyal sok vizet, egyel sokszor keveset, egyel 1 almat, 1 joghurtot - nekem ezek segitettek

6 napja kezdtem, az elso 3 napban en is allandoan ehes voltam, de mostmar normalis adaggal jol lakok. szoval 1 hetet birj ki, aztan utana megszokod, de ha allandoan tele eszed magad masnap, az nem fog segiteni!

2011. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogy vagy éhes..:D csak zabálni akarsz.
2011. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem se vagy éhes,legalábbis ez nem fizikai éhség.foglald el magad vmi számodra élvezetes dologgal-pl sportolhatsz-és egyből nem a kaján fog járni az eszed folyton.keress barátnőket is akik szívesen csatlakoznak hozzád.a sport mellé akármi lehet a kellemes elfoglaltság,festegethetsz,olvashatsz vagy akár csinálhatsz vmi önkéntes munkát is.sok sikert!
2011. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 papp adrienn claudia válasza:
Az előző emberek jókat mondtak. Pl. Ha sok vizet iszol akkor tele fogod érezni a hasad, és a vízben nincs semmi kalória, ezért ez jól jöhet. Vagy még a zöldségtől is. :)
2012. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 papp adrienn claudia válasza:
Ha az éhségre gondolsz akkor csinálj valamit és foglald el magad valamivel, mert néha az emberek csak úgy unalmukból esznek. Néha nekem is ez van, de már sokkal többet sportolok, és így már nincs gond. (próbálj te is i vmilyen sportolálst)
2012. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!