Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre vékony legyek? Látszik, hogy sportolok vmit? KÉP

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölöm a testem, és szörnyű... mármint, azt mondják, hogy tök jó alakom van meg ilyenek, de egyszerűen én ezt nem látom!

Barátom is ezt mondja, de egyszerűen gyűlölöm, amikor a hasamat fogja vagy valami, mert a hasamat utálom a legjobban mert dagad

Nyáron tökre örültem, mert lement rólam a 2 kg felesleg, mert sokat bicajoztam meg úsztam, de most hogy megy a suli, nem bírom megállni hogy ne egyek édességeket és egyszerűen lelkiismeret furdim van, hogy na ezt most miért csináltad....

súlyom normális, 160 cm mellé 49-50 kg vagyok, de egyszerűen ducinak látom magam, olyan teltnek és fúúj.... egyszóval nem szeretem.

enni kb. úgy eszek, hogy a suliban összesen 2 szendvics (parizer vagy sovány sonka, sajt, tk kenyér) reggel itthon iszok egy pohár tejet.

suliban még van, amikor megeszek egy túrórudit, natur minit vagy az óriásit, de nem mindennap.

ebédelni itthon szoktam, ált. valami húsfélét rizzsel ( a rizs kifőzve 4 evőkanálnyi szokott lenni), zöldséggel, vagy fasírt de ez ritkább meg egy tányér leves (zöldség, vagy húsleves)

délután picit gyümölcsözök, vacsira meg van, amikor szendvics, vagy joghurt, vagy vmi főtt kaja.

Gyorskaját amit szoktam enni, az a gyros öntet nélkül csirkével, illetve a tortilla tekercs amiben grillezett a csirke, vagy a mekiben az ínyenc grillcsirkeszendvics. Cukros üdiítőket nem szoktam inni, cukrot sem rakok sose a kávémba.

sajna az a baj, hogy ilyen alkat vagyok, pedig annyira szeretnék olyan vékony lenni, mint mondjuk Ashley tisdale, vagy avril lavigne.

ami a sportot illeti, heti 1x szeretek vmi intenzív sportot csinálni, csak most hogy suli van, nehezebb, mert fárasztó, de általában 70-80 percen át bicajozom 40-50 km-t, vagy úszom 1 órán át.

Az a rossz, hogy az alakom miatt sokszor van rossz kedvem, meg félek, hogy esetleg kinevetnek miatta, vagy hogy ha elszalad velem a ló az édeségezés miatt, akkor meghízok és dagadt leszek.

Néha visszasírom azt az időszakot, amikor nagyon vékony voltam, mert nem volt étvágyam, és minden áron leakartam fogyni, amikor anorex voltam. Mármint, nem a koplalást, hanem az alakomat. Bár az nem volt jó, hogy egy idő után már semmi nem állt jól rajtam.

Igazából a baj az, hogy reggel tök jó, elégedett vagyok magammal, viszont evés után meg megduzzad a hasam, és olyan ducinak érzem olyankor magamat....

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


17/L 160 cm 50 kg


2011. szept. 8. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Totálisan jó az alakod, vékony vagy, de látszik, hogy szoktál sportolni, szerintem nagyon jó. És nehogy azzal gyere, hogy de te dagi vagy, mert hasonlít az alakunk, és ha rám is azt mondod, hogy dagi vagyok, kinyúlok a monitorodból és adok egy tockost.
2011. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
háát én komolyan nem tudom mi bajod magaddal, tök jó az alakod... De egyébként tényleg nem a kiló számít mert én is ottkörül vagyok de reng a hájam ha lépkedek. egyébként elmondom én neked, hogy miért nem tudsz fogyni... mert már nincs miből.
2011. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
87%

Miért akar mindenki anorexiásként kinézni?? Nem értem.

"Mikor anorex voltam"? Kezeltesd magad szerintem.

2011. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Fejezd be a folyamatos elégedetlenkedést, és önmarcangolást, és lásd magad úgy, ahogy mások látnak. Tökéletesen jó az alakod, vékony, mégis nőies. Egy szavad se lehet.
2011. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
el kéne menj pszichológushoz....
2011. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
76%

nem kell ide pszichológus. a csajnak csak az a baja, hogy alacsony és így sosem fog úgy kinézni, ahogy szeretne.

magasságához megfelelő alak társul, csak be kéne látnia. húzzá' magassarkút, olyan 10 centiset, az qrva jó alakot fog csinálni!!

2011. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Határozottan DUGNÁLAK!
2011. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
neked komoly testképzevarod van de én megértelek mivel én is örök elégedetlen vagyok. hiába mondják hogy nem kell fogynom én mégis szeretnék vékonyabb lenni. csak azt meg kell értened(na meg nekem is) hogy mi nem vagyunk a csont és bőr alkat. te hiába akarsz modell, őzike alakot az csak max koplalással sikerülne ideig-órág, de megtartani nem tudnád. tehát arra kell törekedni hogy a mostani alakodból hozd ki a legtöbbet, fogynod egyáltalán nem kell ha elégedetlen vagy menj el egy edzőterembe kérj tanácsot ott.
2011. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy barbi babán nőtél fel és azt gondolod, hogy akkor lennél csinos ha csontkollekció lennél. Hát figyi, az alakod tökéletes, ismétlem tökéletes, tehát az agyaddal van gond. Menj pszihológushoz. Amúgy nagyon fársztó egy pasinak, ha a barátnője folyton nyekereg, hogy kövér vagyok, így el fog hagyni.
2011. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

nagyon jó alakod van, légy rá büszke, van melled, feneked, combod és formás is vagy

én ha ilyen lennék örülnék...

szóval fogadd el magad mert szép vagy

2011. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!