Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen normális étrendel...

Milyen normális étrendel lehet fogyni? Mit kell hanyagolni? Valaki leírná nekem hogy mit eszik egész nap amivel sikerült fogynia?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le hogy mit nem szabad enni,mikor mennyit lehet...Meg hogy nálatok egy -kettő nap hogy megy,mit esztek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 5. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Felejtsd el a fehér lisztből készült pékárukat, süteményeket!Csak teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret egyél!Ebből kevesebb kell, hamarabb jól laksz, és nem emeli gyorsan a vércukorszintet.Kerüld a fehér főtt tésztát, fehér rizst!Barna rizs nagyon jó.Csökkentsd minimálisra az édességet!Próbáld gyümölccsel, joghurttal pótolni.Jó a sült alma, sült tök.(cukor nélkül!!)Minden nap egyél nagy adag nyers zöldséget!Vagy ebéd mellé, vagy vacsi helyett.A vacsora teljes elhagyása nagyon jó, de rendkívül nehéz kibírni.Én nyers répát rágcsálok ilyenkor, vagy nyers káposztát, almát..A könnyű leveseket részesítsd előnyben!Ne egyél zsírban, olajban sülteket egyáltalán; pároltakat, főtteket inkább!Vajat, margarint, zsíros sajtot kerülni kell!Szóba se jöhet a szalámi, kolbász.Csak a sovány sonka, sovány sajt.A krumplit héjában süsd sütőben, olaj nélkül.A főzelékek is jók, lehetőleg rántás nélkül;párolt hússal, főtt tojással. Sok sikert!
2011. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
az elottem szolo valaszahoz hozzafuznem, hogy a vacsora is nagyon fontos, csak ilyenkor mar konyebb kajak kellenek, joghurt, turo, zoldseg, parolt hus. lefekves elott kb 3 oraval egyel utoljara
2011. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!