Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek anorexiás?

Hogyan legyek anorexiás?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek...
2011. márc. 5. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Jajj én is próbáltam már régebben az lenni (kb 16 évesen..), de nekem sem ment, szóval gondolom tényleg nem lehet úgy annak lenni hogy csak úgy kitalálod.. komoly zavarok kellenek ahhoz a fejben. Inkább járj el futni, vagy egyél kevesebbet (az könnyebben kivitelezhető, mint nem enni szinte semmit) és tornázz otthon minden nap..
2011. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
'Kérlek segítsetek'.... -Ezt te sem gondolhatod komolyan. Nem tudom hogy hány éves lehetsz, de nagyon fiatalnak gondollak. Az anorexiás emberek betegek. Tényleg ezt szeretnéd? Ha nincs elég önbizalmad a súlyod miatt, inkább tornázz...
2011. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Az anorexiás nem eszik.

Tehát: ne egyél.

Ha önerőből nem megy, akkor vegyél két karika formájú piercinget, és oly módon rakasd a szádba, hogy alul egy lyuk, felül egy lyuk, és ezen megy át egy karika, ezt a jobb és bal oldalon is megcsináltatod. Így csupán egy szívószál fér a szádba, vagy egy ropi, más nem, tehát gyakorlatilag csak inni tudsz.

Voilá!

Ha nem cukrozott étolajat iszol, pikkpakk lefogysz!

2011. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

[link]

így akarsz kinézni hülyegyerek? gondoljál már bele-.-

2011. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

bazzeg, nem hogy örülnél h nem vagy benne..

saját tapasztalatból mondom h kvára nem poén ha mentővel kaparnak fel az utcáról mert spontán összeesel a saját hülyeséged miatt! áldom a családom hogy támogattak engem hogy kilábaljak ebből.. gyökér vagy

2011. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan legyek olyan idióta, mint a kérdező? Kérlek segítsetek...
2011. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Ha vékonyabb akarsz lenni akkor sportolj, tornázz és étkezz egészségesen, olyan mértékben, hogy tudj tőle fogyni.


Az anorexia nem egy testi állapot mint soványnak vagy kövérnek lenni, hanem egészen konkrétan egy betegség.

Beteg meg csak nem akarhatsz lenni...


Egyébként ha nem eszel és eljutsz odáig, hogy tényleg anorexiás leszel, akkor sajnos nem a vékonyság lesz az egyetlen tünete ennek az egésznek.

Nem fogsz tudni huzamosabb ideig figyelni semmire, állandóan fáradt leszel, egész nap aludnál, egész egyszerűen agyilag elbutulsz a tápanyaghiánytól és 28 kilósan is utálni fogod magad, mert hogy kövér vagy és undoritó.

Ezenkívül be fog esni az arcod teljesen, sötét karikák jelennek meg a szemed alatt és ott is maradnak, hiába alszod ki magad, a bőröd teljesen kiszárad, fájni fog ha hozzádérnek, elkezdesz szőrösödni, szép lassan kihullanak a fogaid, csontritkulásod lesz és tucatnyi különböző emésztési problémáid.

Merem remélni, hogy azért ezeket nem szeretnéd.

2011. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok...:)
2011. márc. 7. 18:11
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
nem határozhatod el, hogy egyszer csak anorexiás leszel és kész. kezdetben az anorexiások nem tudják, hogy azok, amikor már mélypontra kerülnek, akkor barátok és a családtagok unszolására elmennek orvoshoz, vagy összeesnek, és automatikusan mennek a kórházba, ott mondják meg nekik hogy anorexiásak.
2011. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 B.angel válasza:
Nem tudod mit kívánsz magadnak! Én is voltam az, ennek már 2 éve.. és a mai napig gyötör a gondolat, hogy mit műveltem magammal. És tudod miért? Mert azóta se tudok egy normálisat enni úgy, hogy ne arra gondolnék: "Most biztos, hogy ezt jó, ha megeszem? Kövér leszek tőle! Undorodni fogok magamtól! Utálni fognak megint!" És stb.. Nehogy azt hidd, hogy eldöntöd, hogy anos leszel, aztán már az is vagy. Nagyon nem csak ebből áll! Amíg eljutsz a "célsúlyodhoz" vagy félig halott leszel, de a minimum, hogy a legtöbb ember elfordul tőled, járhatsz pszichiátriára, ahol kapsz majd gyógyszereket, terápiát, beszélgetéseket. Persze tudom, hogy csábít a vékonyság, de gondolkozz el, mielőtt anorexiás "akarsz" lenni, hogy mivel jár ez és biztos, hogy ezt akarod-e?! Mert, ha igen, akkor butus vagy. És már előre sajnállak.
2011. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!