Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek is fogynom...

Fiúk! Szerintetek is fogynom kéne? Miért csúfolnak?

Figyelt kérdés

Ma ahogy jöttem hazafelé az iskolából 3 kis"roma" lány elkezdett kötözködni belém miközben telefonáltam.Kiabálva mondták,hogy de azér nézzed mán milyen kövér mán!

kb.10-11 körül lehettek..

engem pedig eléggé irritált a"kapd el majd elveszem a cipőjét" úúú de kövér.

15 éves vagyok 70 kiló..de azt mondják 62-63nak nézek ki max.

Lehet illemből ,lehet nem.(:

Jól érzem magam így,ha nem piszkálnak miatta,ami elég ritkán fordul elő,de ha előfordul akkor nagyon rosszul tud esni:(

elég rövid lábaim vannak,ami mások szerint"nagyon aranyos,és fajin"

egyébként 163 cm.vagyok.

Azt mondják,hogy kövér semmi esetre sem vagyok,csak jó húsban vagyok.

Ezt egy ismeretlen is megmondja..általában(:

Átlagosnak érzem magamat..semmi extra.

tehát.163 cm,70 kg és rövid lábak.Elég "bögyös" vagyok..mindig ezt mondják(:

Ha lefogynék,talán akkor is csúfolnának?

És kellene fogynom ?Ha igen kb.mennyit?

Előre is köszönöm.!(:

évi.(:


2011. márc. 8. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is sportolnod kellene.

Van derekad?

Menj el tornázni, biciklizz,járj el kirándulni.


Még nem vagy kövér, de 20 éves korodra simán lehet belőled 100kilós bengáli tigris.


Mindig gondolj arra, hogy ha egy neked szimpatikus helyes fiú elhív randizni mit fogsz felvenni ami jól is áll?

És tegyél magadért.

Később csak rosszabb lesz, most még könnyen regenerálódik a bőröd.

2011. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
37%

akkor a leírásodat megfogalmazom másképp:


-kövér vagy

-hitegeted magad

-a tapintatos emberek mellébeszélnek a súlyoddal kapcsolatban

-a tapintatlan cigánypurdék viszont nem.


a válasz: fogyj le, és nem csúfolnak majd.

2011. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos igazuk volt, bár nem kellett volna csúfolniuk.

Túlsúlyos vagy.

[link]

Itt ellenőrizheted.

Az idegális testsúlyod 47-58 kg.

A 70 kg 15 évesen nagyon sok.

Tennivalók:

1. Szüleiddel elmentek orvoshoz, megnézik, van-e olyan betegséged, ami miatt elhíztál. Ha igen, kezelik, különben csak hízol, fogyni nem fogsz.

2. Szintén a szüleiddel elmentek dietetikushoz, aki megmondja, mit és mennyit kell enned ahhoz, hogy normálisan le tudj fogyni. Az ész nélküli koplalás ebben az életkorban végleges meddőséget okozhat, vagyis azt, hogy nem lehet gyereked. Ezt semmiképp ne válaszd. Azért kellenek a szüleid is, mert ők veszik a kaját, ők főznek, a jelek szerint eddig rosszul csinálták, nekik is meg kell tanulniuk, hogy kell.

3. El kell kezdened aktívan sportolni.

2011. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
15 évesen , 163 cm az elég alacsony.. ehhez a 70 kiló még ha izomban is lenne furcsa lenne. Tehát szerintem igen..
2011. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen kezdj el sportolni még most. Ha ennyi idősen beépíted a mindennapjaidba a mozgást, akkor simán lefaraghatsz pár kilót és később sem lesz problémás a súlyoddal.


Viszonyításképpen: 163cm vagyok és 61kg - ebből pedig szeretnék nyárig fogyni 4-5 kilót. 2 hónapja sportolok, rendesen étkezem és érzem hogy használ, sokkal jobban érzem magam a bőrömben.


DE: ennek ellenére soha ne törődj az ilyen parasztokkal akik csúfolnak az utcán! Mit számít a véleményük?! Semmit. Szóval hajrá:)

2011. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

162 cm magas vagyok én is,és 72 kiló..Bizony túlsúlyos vagyok,és nekem is azt mondják,hogy olyan kis helyes bögyöske vagy..Bár az én esetemben már nem olyan vészes,mert 38 éves vagyok,és szültem 4 gyereket..De van tükröm,és látom amit nem kéne..

15 évesen bizony el vagy hízva.Sportolnod kéne,mert ha most nem teszed meg,később anyaként,korosabb nőként már sokkal nehezebb lesz a kilóktól megszabadulni.

Neked egy jó 10 kilót le kéne adnod..Hidd el nekem ha 60 kiló lennél már sikereid is lennének,mert akkor fogsz igazán jól kinézni..40-50 kilós ne legyél mert akkor már sovány leszel..nem kell hogy anorexiás kinézeted legyen,még ha sokan ezt tartják szépnek..(pedig nem az)

2011. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

15,20-as!

-10 kilóval is túlsúlyos lesz, csak nem annyira, mint most. Kb. 58-nál van a felső határ. Ez persze mindenkinél más lehet, de kb. ennyi. Természetesen -10 kg is sokat segítene az egészséges szempontjából (amit a 70 kilójával szépen veszélyeztet már 15 évesen), de az ideális mégiscsak az lenne, ha a 47-58 kilós tartományban a középutat találná meg. Dehogy bíztatom anorexiára, de ne hazudd neki azt, hogy 50 kilósan sovány lenne. (A 40 az oké.) Ez nem tetszés kérdése, és nem is "szerintem" kérdése. Az életkorához ez a megfelelő, ez tény.

2011. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
174cm és 65 kiló vagyok következtess...és én is most szeretnék fogyni még ebből...
2011. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

: ma 15:26

15.20-as vagyok..

Édesem! Én nem hazudok..De tudom,hogy 15 évesen hogy néztem ki.162cm magas voltam akkor is és 60 kilós..Nagyon jó alakom volt,bár az tény,hogy sportoltam..Nem voltam sem túlsúlyos,sem duci..Ahogy régen mondták.Igazi dögös csaj..Nem is voltak gondjaim a fiúk terén,hiszen voltak szép nagy melleim,szép csípőm,derekam,ALAKOM..Igazi izmos szép lábakkal. Nem azt mondtam,hogy 58 kilósan már gebe..De 40-50 kilósan igen az..Mert ma minden tini azt hiszi hogy a véznaság egyenlő a szépséggel,hát tudom sajnálni őket...

2011. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

De miért ilyenek az emberek?Mindig a külső alapján ítélkeznek..és a csúfolás..mire jó??Semmire!.

Régebben olyan másfél éve több"udvarló" is volt.

Gondolom akkor azért,mert "soványabb voltam"

Köszönöm a válaszokat,de azért..a 40-47 kiló gusztustalan.

Másnak meg a 70 az..sajnálom.

tökéletesen meg lennék elégedve a 60-al is.

Nem a hülye kalkulátorokra voltam kíváncsi,mert ha mindenki ezek szerint élne,akkor igencsak..csontvázakból állna ez a már így is elég hülye világ..

Persze igazatok van,én kérdeztem meg,és joga van mindenkinek elmondania a véleményét.

DE..szerintem egy 15 évesnek nem..40-47 vagy épp 55 a maximum.!

Láttam már nálam 10-15 kg-val "túlsúlyosabb" lányt is,és ettől csinosnak láttam,szépnek,és mások is annak tartják.

De megpróbálom a fogyókúrát..és így talán normálisan állnak majd hozzám az emberek..elég szomorú hogy ebben a világban már így állnak a dolgokhoz..

2011. márc. 8. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!