Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon duci...

Szerintetek nagyon duci vagyok? 167cm/70 kg. (képekkel, lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 8. 20:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%

Duci vagy! Formátlan. A hasad lassan lelog.

Kezdél diétázni és sportol. Egy 10 kilótól megszabadulhatsz.

2011. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%

Bocsi, ha nem ezt a választ vártad, de igen elég sok felesleged van. Nem mintha az én testem tökéletes lenne, rajtam is van felesleg (én 58 kg vagyok és 164 cm.

Szerintem próbálj meg leadni egy pár kilót, valahogy, nem tudom melyik megy neked jobban, kevesebb és egészségesebb ételek fogyasztása, vagy a mozgás. Próbáld meg kombinálni ezt a kettőt, kicsit mozogj is (tornázz, fuss, stb.) és egy kicsit vegyél vissza a kajálásból is. De ne hirtelen kezdj el koplalni, mert akkor bírod mondjuk egy hétig, aztán meg elkezdesz megint sokat enni. Úgyhogy ez nem vezetne jóra. Este 5-6 után ne egyél semmit, naponta igyál meg minimum 2 liter vizet, akkor nem akarsz állandóan enni. 18/L

2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Akkor egy értelmes válasz:

Nem vagy sovány,sőt van rajtad felesleg de ezt te is tudod,pár kilót lekellene adnod DE formás vagy,azzal nincs baj!


27/N

2011. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

hasonló válaszokat vártam, bár az elsővel kicsit vitatkoznék. nem nevezném magam formátlannak . homokóra alkat vagyok. az meg nem formátlan. mell: 103 derék: 72 csípő: 107


kérek még komenteket. és ha lehet korotokat is irjátok le, és fiú-lány. köszi

2011. márc. 8. 20:50
 5/34 A kérdező kommentje:
köszi 27/N :-) . szerintetek honnan kéne a legtöbbet leadnom?
2011. márc. 8. 20:54
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
Figyi én nem bántani akarlak. De a hasad nagyon lelóg. Ha nem birod a kritikát akkor nem kellene ilyen képeket felrakni. Amugy én sem vagyok tökéletes. De tudom hogy kövér vagyok, és rakok fel ilyen kérdést, hogy duci vagyok e?
2011. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
HA elkezdesz mozogni és normálisan étkezni, akkor mindenhonnan megy le.
2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
56%
Tényleg van rajtad felesleg. A hasadat dolgozd le, fenékre is lehet gyúrni. Ajánlom a Rubint Réka tornát, nagyon hatásos. Nekem teljesen bevált. Egy hét után már látszott az eredmény. Amúgy látszik, hogy anélkül a pár kiló nélkül nagyon szép alakod lenne. Kitartás, ha most elkezdesz diétázni és edzeni, akkor nyárra el is felejtheted a felesleget :)
2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
31%
Ja és 18/L voltam (20:56-os)
2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

20:54


bírom a kritikát, és van is önkritikám, tudom, hogy van rajtam felesleg. a kérdésem is igy szólt: NAGYON duci vagyok-e, nem pedig szimplán duci vagyok-e? ha hasam meg nem lóg le, egyszerűen nagy :-) olyan kismamás talán, de nem lóg

2011. márc. 8. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!