Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig nem fogytam mellből,...

Ha eddig nem fogytam mellből, akkor bízhatok benne hogy talán már nem is nagyon fogok? 2 hónapja diétázok.

Figyelt kérdés

Nincsenek túl nagy melleim, 75/B-sek. De szeretem őket, mert eléggé kerek formájúak:)

A két hónap diéta+mozgás alatt leadtam 4-5 kg-t. Éhezés nélkül.

Ezalatt a mellbőségem ugyanúgy 90 körüli maradt.

Viszont, a derekam 8, a csípőm 5, a combom 3 centivel lett karcsúbb.

A derekam szinte napról napra kisebb, elég könnyen fogyok innen:)

173 cm vagyok és 64 kg.

Nem merek bízni benne hogy ilyen szerencsés vagyok hogy melltájékról nem fogyok semmit se:D

De állítólag innen fogyunk először (már ha van miből) Nem?

Van itt még valaki esetleg rajtam kívül aki hasonlóan fogyott?:O


2011. márc. 9. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Két hónapig nekem se fogyott, a 3.-ban viszont lement 3 cm, majd összesen 10 cm ment le belőle. Igaz azt vedd számításba, hogy én 85/C-ről indultam :D. Egyébként a súly és magasság arányos eltekintve nem hiszem, hogy nagyon sokat fogynál mellről. Én ugyebár 165/75-ről kezdtem, tehát nagyobb súlynál bőven megy le mellről is. Bár ez a bőven se teljesen igaz, mert még így is szép nagy melleim vannak, még mindig szükségem van a 85ös melltartóra, a kosár változott B-re.
2011. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából ugye ha megnézem szüleim alkatát, inkább anyukámra hasonlítok. Ő is derékból fogy először, viszont ő nem cicis típus:S Mondjuk az is igaz, hogy 10 centivel magasabb vagyok nála, és a lábaim nem olyan erősek, mint az övéi.

Kicsit érdekes lenne, azért nem lenne jó nagyon mellből fogynom mert széles a mellkasom és a vállam is, hát ahhoz elég furin mutatna két szem kökény :DD

Akkor marad a reménykedés a továbbiakban is azt hiszem:D

Köszi a választ!:)

2011. márc. 9. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Akkor fogsz mellből fogyni, ha átléped a normál ideális testsúlyodat, és átmész soványba.

Kb. 19 BMI alatt

2011. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a 173 centihez olyan kb 60 kg az ideális testsúly, én azzal már tök elégedett lennék:D

Mostani méreteim: 90-66-95

Diéta elején kb 91-75-100 volt.

A BMI-m azt hiszem olyan 21-22 körül lehet most.

Nem szeretném soványra fogyasztani magam természetesen, de 3-4 centit még jó lenne ledolgozni derék/csípő/combtájékról:D

2011. márc. 10. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én január eleje óta diétázom eléggé szigorúan és futok. 170/53 vagyok. 5 kg-t adtam le és nem vettem észre, hogy mellből fogytam volna, máshonnan kb én is annyi centiket, mint te, mellből viszont nem, én is 75/B-s vagyok. Én is remélem, hogy marad is így :D
2011. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy valahol pont most olvastam, hogy valakinek csak diétával mellből ment le először de amikor sportolt is a diéta mellett akkor mellből nem fogyott:O Szóval, talán a sport a titka:)

Azta, utolsó, te biztos hogy a 170/53-mal vékony vagy és csinos:O:) Modellméret tulajdonképpen:) :D

2011. márc. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!