Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki olyan sokat fogy...

Mindenki olyan sokat fogy akár már 1-2 hét alatt is, én miért nem?

Figyelt kérdés

Az előbb is láttam egy kérdésnél, hogy 80 kg-ból fogyott 2 hét alatt 2,5 kg-t.. Nekem ennyi 2 hónap (!!!) alatt jön össze, ráadásul 110 kg-ból :(

Olyan szomorú vagyok... Hónap elején 108,9 kg voltam, ma meg csak 108,1.. :(

117-118 kg-ról indultam nov 1-jén..


Általában így néz ki egy napom:


70 g tk kenyérből szendivcs + cs.mellsonka + saláta

"10óraira" szűztea keksz, mert korog a hasam..

ebédre fél tányér kaja (általában cs.mell, abból sokat eszek, ha tésztás kaja akkor inkább főzök 2-3 virslit, köreteket nem eszek) + saláta

uzsonna hát ez sokszor kimarad, de ha mégsem, akkor egy kis datolya vagy ilyesmik

vacsira 250 g túró


Hétfőn, csütörtökön, vasárnap sétálok 1-1,5 órát + utána 40 perc bicikli, többi napon 40 perc bicikli (szombat pihinap)


2011. márc. 14. 11:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az étrendeddel van a probléma, kövezzetek meg nyugodtan, de ez kevés. A reggelid kb 200 kcal, az ebéd normál adag 5-600, a te esetedben kb akkor 250 (nem beszélve arról, hogy csak a hús meg a salit eszed meg, lehet ennyi sincs!), uzsit nem eszel, a túró 350. Ez így 800 kcal jobb esetben. A mozgás teljesen rendben van, de az étrended nincs, így valószínűleg a kezdeti fogyás után tartalék üzemmódba lépett a szervezeted, ezért nincs fogyás. Én 1400 kcalt viszek be, ezzel fogyom pedig csak 65 kg vagyok. Fontos nagyon odafigyelni a kajára, az én hízásomnak az oka pont az volt, hogy kevesebbet ettem, mint kellene és így raktározott a szervezetem (egyébként 75ről indultam). Felállítottam az étrendem, és tök vicces, hogy mindig tele vagyok, nem korog a hasam és mégis fogyok. Az étrended sokkal jobb lenne valahogy így:

Reggeli: maradhat, de nyugodtan kiegészítheted más zöldséggel: paradicsommal, paprikával, ubival, retekkel stb.

Tízórai: keksz helyett inkább egy marék mogyoró, 1-2 gyümölccsel: alma, narancs, bogyósból 1-2 maréknyi

Ebéd: csirke rendben, sali rendben, de a köretből is egyél, kb így lenne ok: 100 g csirkemell, 40 g rizs és még egyéb zöldségek (egyébként én ezt az ebédet kettőbe szoktam venni, két óra különbséggel fogyasztom, sokkal jobban telítődöm)

Uzsonna: 1 pohár joghurt, befűszerezed, zöldséget mártogatsz bele pl. répát vagy 2-3 tojás

Vacsora: rendben

2-3 óránként egyél, akkor nem leszel éhes. Egyébként reggelire én is ilyen szendviccsel kezdtem, nem rég kipróbáltam a zabkását (zabpehely minőségibb ch-t tartalmaz, mint a zsemle), sokkal jobban telítődöm a 40 g zabkásámtól, mint a szendvicstől.

Ha bármi kérdésed van, írj rám nyugodtan, szívesen segítek és ne keseredj el, bármikor lehet változtatni! :)

2011. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kezdetben sem fogytam..


Novemberben +2 kg, decemberben -2 kg, január -4 kg, azóta meg -2 kg.

Pedig januárban sem csináltam semmit máshogy.

Amúgy szerintem nem eszek keveset, fél adagot csak a tésztás, meg a hizlaló kajákból.

Husikból sokat eszek

2011. márc. 14. 12:53
 13/20 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már a zabkásán, csak a szendvics is alig fér el a táskámban, nemhogy egy ételhordóban a zabkása :S
2011. márc. 14. 12:54
 14/20 anonim ***** válasza:
ahogy már a tegnap előtti kérdésedbe is válaszoltad, menj el hormonvizsgálatra.
2011. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi a sok? Írd le grammra pontosan, hogy miből mennyit eszel, így tisztán lehetne látni.
2011. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
meg ugye még mindig ne felejtsük el, hogy volt egy hónap, amikor végig bűnöztél :S
2011. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet vinni plusz táskát is ám :). Egyébként meg egy kicsi ételes még akkora sincs, mint egy normál szendvics, valami 150ért vettem, az egy adag zabkása pedig pont bele fér. Fontos lenne, hogy gyakran egyél, ez sokat számít.
2011. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91% - 12.50,,,, de jó neked,hogy 75-ről fogytál 65 kg-ra, tök ügyes vagy! én most 77-78kg-ról vgyok és én is fogyni szeretnék.1000 kcal-t szoktam enni,eddig mindig féltem,hogy 1400 kcal-t egyek és ijesztő is volt,mikor ennyi jött össze, de a te példád alapján biztató,hogy neked megy a fogyás!Mennyi idő alatt ment le a 10kg?
2011. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt :)
2011. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt azért még hozzátenném, hogy fontos, hogy az 1400 kcal miből épül fel, nekem valahogy így nézett ki: 140g ch, 120g fehérje, 40g zsír
2011. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!