Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki olyan sokat fogy...

Mindenki olyan sokat fogy akár már 1-2 hét alatt is, én miért nem?

Figyelt kérdés

Az előbb is láttam egy kérdésnél, hogy 80 kg-ból fogyott 2 hét alatt 2,5 kg-t.. Nekem ennyi 2 hónap (!!!) alatt jön össze, ráadásul 110 kg-ból :(

Olyan szomorú vagyok... Hónap elején 108,9 kg voltam, ma meg csak 108,1.. :(

117-118 kg-ról indultam nov 1-jén..


Általában így néz ki egy napom:


70 g tk kenyérből szendivcs + cs.mellsonka + saláta

"10óraira" szűztea keksz, mert korog a hasam..

ebédre fél tányér kaja (általában cs.mell, abból sokat eszek, ha tésztás kaja akkor inkább főzök 2-3 virslit, köreteket nem eszek) + saláta

uzsonna hát ez sokszor kimarad, de ha mégsem, akkor egy kis datolya vagy ilyesmik

vacsira 250 g túró


Hétfőn, csütörtökön, vasárnap sétálok 1-1,5 órát + utána 40 perc bicikli, többi napon 40 perc bicikli (szombat pihinap)


2011. márc. 14. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hány kalóriát eszel? matematikalag lehetetlen, hogy csak annyit foggyál. a szervezetnek, ha nem sem mozdulsz is szüksége van energiára.
2011. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én 1 hónapja kezdtem, az első 3 héten 1 kg jött le, a 4. héten 3 kg-t adtam le. nem tudom, hogy mitől, mindig ugyanakkor mérem magam (szombat reggel), és ugyanannyit ettem mint az előző 3 héten. rejtély
2011. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt eszem, amit leírtam
2011. márc. 14. 11:44
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lehet a baj. :(

Én napi 1.5 órát sétálok, nem koplalok, és 3 hét alatt 6 kg-t fogytam.

110-ről indultam, és teljesen elhagytam a kenyeret és az édességet.

2011. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom. :( A héten megyek majd vérvételre, kikönyörögtem egy pajzsmirigy-vizsgálatot.. Hátha ez a baj... De ha nem, akkor szerintem még jobban bekeményítek, és pl 1 szelet sajtot se eszek.. mind1 :/ csak fogynék már..
2011. márc. 14. 11:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem a tömeg számít izmosabb lettél.
2011. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyproblémád nincs esetleg?
2011. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ja most látom, hogy írtad, hogy mész vizsgálatra.
2011. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én pontosan ebben a cipőben voltam mint te, és mikor be akartam keményíteni, gondoltam összeszámolom már a kalóriákat, mert előtte nem figyeltem oda. bámulatos volt. ha tisztességesen kiszámoltam, éppenhogycsak súlymegtartó szint alatt voltam egy kicsivel. szerintem nézd meg egy átlagos napod, és az utolsó korty tejet is számold bele. azóta tudom, hogy nem elég csupán egészségesen táplálkozni :) mióta csökkentetettem, csodaszépen fogyok.
2011. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

láttam már pár kérdésedet, és egyre inkább az a gyanúm, hogy valami hormonális dolog miatt nem fogysz. vizsgáltasd ki magad mindenképp, és ha nincs eredmény, akkor kérdezz meg egy dietetikust, hátha ő tud segíteni.

mindenesetre becsülendő a kitartásod, és persze gratulálok az eddig leadott kilókhoz is :) 10 kg azért meglátszik, akármennyi időbe is került :)

2011. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!