Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meilyk a leges legjobb fogyókú...

Meilyk a leges legjobb fogyókúrás tabletta vagy gyógyszer ami olcsó is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

a legjobb a víz.


5km futás után.


És csak akkor hat ha megállás nélkül, legalább heti 4szer beszeded.

2011. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Gyakor ***** válasza:
34%

korpatabletta... jesszus

Figyelj már drága, szerinted az emberek viccből járnak fitnessre meg konditerembe meg kocogni?

2011. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a szó "fogyókúrás" értelmében nem létezik tabletta. illetve ráírják persze, de valahol a használati útmutatóban az is benne van, hogy megfelelő étrend és SPORT nélkül khm.. sz*rt sem ér. Ezek után, előbb az a kérdés, hogy milyen sportolási lehetőségeid vannak, mi lenne a megfelelő étrend azzal együtt h nem zabálsz, és max utána az étrendkiegészítő, ami szvsz egy mentális segítség csak, de nem ezzel kezdődik.


Gyógyszer? Atyavilág, hogy már a fogyáshoz is gyógyszer kell? Hát hajrá, szép leszel és egészséges...

2011. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Úgy látom sokan nem a kérdésedre válaszoltak, csak az észt próbálják osztani.

Én a komoly választ egy viccel próbálom bevezetni:


"A megrendelő 3 féle szolgáltatás közül választhat kettőt. A három lehetőség: gyors, jó, és olcsó.

A jó és olcsó nem gyors. A gyors és olcsó nem jó. A gyors és jó nem olcsó!"


Valahogy így van ez a fogyasztószerekkel is. Az agyonreklámozott szerek általában hatástalanok, de létezik olyan kizárólag gyógynövényekből álló szer amelyik egészséges és valóban hatásos, ez azonban nem a "Tesco gazdaságos" árkategóriában keresendő. (Ennek ellenére nyugodt szívvel mondhatom, hogy "olcsó", ha a hatástalan szerekre és módszerekre kidobott pénzzel hasonlítjuk össze az árát.) Amióta ezt szedem kevesebbet kell kajára költeni, ezt is érdemes figyelembe venni amikor az árról beszélünk.

2012. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én már szedtem több féle tablettát és egyik sem hatott. Valamelyiket a "tv-ből" rendeltem, méreg drágán... Valamelyiknél kiderült hogy öli a májamat, valamelyiknél pedig hogy hamisítvány volt. Ki tudja mivel volt az tele és milyen örök károsodásokat okozott a szervezetemben? Ezek a tabletták vagy kamuk, vagy azért fogysz tőlük mert szó szerint megölik a szervezetedet, nem csak a zsírt bontják le. Nagyon megbántam mindent, ha tehetném visszaforgatnám az időt... Még ha lenne olyan tabletta ami tényleg fogyaszt, azt sem venném be az biztos. Gáspár Evelin állítólag egy tablettától fogyott le, de mondja is hogy megbánta és tönkretette teljesen a szervezetét, felborult minden, aludni se tud. Kérdem én.. megéri? Szedtem a zöld kávé kapszulát is, ami állítólag fogyaszt és egészséges, de abszolút nem hatott... Tudod mi hatott? Az, hogy megváltoztattam az életmódomat. Elkerülöm a mérgeket, próbálok kevés szénhidrátot enni és olyan kajákat, amik egészségesen, tehát hamar lebontja a szervezet nem pedig tárolja sokáig és ott rohad bennem.. Az is egy megoldás ha ugyanazt eszel mint eddig, csak a felét vagy harmadát, viszont a narancsbőr, stb nem fog elmúlni, csak ha egészségesen élsz. Nem mindegy hogy egészségesen fogysz le, vagy koplalva. Koplaltam én már eleget, és mindnek a duplája jött vissza. A sok folyadék ami nagyon fontos, és a mozgás! Az egészség legyen az elsődleges célod és a fogyás is szépen fog lefele menni. Mozogj, az gyorsítja az anyagcseréd... nem muszáj futnod ha nem szeretsz, válassz egy sportot amit élvezel így nem lesz teher. Én pl. görkorizom és imádom!
2014. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hát, szerintem kevés pénzért nem kapsz még tablettát se max. gyógyteát de abból van több féle is.

A vörös tea 680 Ft

[link]

legalábbis én itt ennyiért találtam, remélem nem elírás.

Azt írják valami egzotikus növény ami csak 1 helyen terem a világon és nagyon jó hatása van!

Tudom tablettát akartál de aki olcsót akar az kössön kompromisszumot! Én azt tenném...

2017. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!