Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az alakom ilyen, és egy...

Ha az alakom ilyen, és egy meghatározott alakot szeretnék 3-4 hónap alatt, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Én most ilyen vagyok:

[link]


És ilyen szeretnék lenni:

[link]


Mozgási,táplálkozási tippeket szeretnék.. hogy a nyárra minél tökéletesebb alakom legyen! :)


2011. márc. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Le kell csökkentened a szénhidrát bevitelt. Cukrozott ételeket, italokat el KELL hagyni! Inkább fehérjéket kell fogyasztani, ugyanis a szervezet hamarabb a fehérjét kezdi el lebontani, mint a zsírt. Tehát a fehérje mennyiséget a szénhidráttal szemben növelned kell. Zsíros ételek értelemszerűen kerülendők! Egyél sok-sok gyümölcsöt és zöldséget illetve rostokban gazdag ételeket!

A mozgást illetően a bicajozást, intenzív sétát, futást ajánlanám hetente 4-5 alkalommal kb. 1-1,5 órán át!

Sikeres fogyózást! :)

2011. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Régebben nekem is ilyen alakom volt és az én helyzetem is hasonló volt.Nekem segített egy rész a táplálkozás.Nem kell magadtól mindenféle finomságot megvonni csak kevesebbet kell belőle fogyasztani!Például nyugodtan ehetsz csokit is csak nem falj be egyszerre egy egész táblával hanem próbáld meg azt hogy minden nap csak egy kockát eszel meg!aztán fontos hogy sok egészséges és főleg Kalóriamentes dolgokat egyél!Kerüld a zsíros ételeket.Másrészt nagyon fontos a MOZGÁS! Mindenféleképpen olyan mozgásokat válassz ami az egész estet megmozgatja hisz azzal lehet a legjobban fogyni.Ha jól láttam a képen te inkább a hasadról szeretnél leadni!Erre ajánlom a hulahopp karikát.Nekem igazából ez segített a legjobban.De ezek is hasznosak:felülés,futás,guggolás,különféle tornagyakorlatok.Ez a link hasznos nézd meg!

[link]

Remélem segíthettem valamennyit.

2011. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek jók lesznek! Persze többiektől is jó a segítség, de ti eddig is sokat segítettetek! Köszönök mindent!
2011. márc. 16. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
szálkásító étrendről rengeteget olvashatsz, edzésnek.. legjobb mondjuk egy tájbox edzés lenne a legkeményebb, de futás, sajátsúlyos erősítés vagy konditermes edzés is jobbnál jobb lehet.
2011. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magadból próbáld kihozni a legtöbbet, a saját ALKATODBÓL a legjobb alakot, és ne Kim Kardashian-ra hasonlítani...

Más a felépítésed, ha fogysz, sem lesz ilyen hangsúlyos derék-csípő arányod, mint neki, mert nem olyan az alkatod, legalábbis a képből erre következtetek.

Nekem is ez az álom alak, de sajnos tudom, hogy nem fogom elérni soha, nincs homokóra alkatom:-(

Sportolj, figyelj a táplálkozásodra, ezzel javíthatsz a testeden!

2011. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mindenkibol kihozhato a legjobb.

En most, szules utan vagyok a legcsinosabb. Vigyaznom kellett a cukromra, ezert at kellett formalnom az egesz etkezesemet. Azota is igy taplalkozom (barnakenyer, keves szenhidrat, olivaolajjal fozok, ritkan nasizok, sok zoldseg).

Es sokat setalok a lanyommal.


Tehat mozgas es kevesebb szenhidrat, estere pedig nem chips es sultkrumpli, hanem mondjuk egy alma!

Es nyarig csinos leszel!:)

2011. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!