Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Rubint Rékára tornázok...

Ha Rubint Rékára tornázok mennyi idő alatt fog meglátszódni az eredmény?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,171cm és kb 68kg!szeretném formálni egy kicsit az alakom!Megpróbálok jobban odafigyelni az étrendemre.Kb 1 hete kezdtem tornázni Rubint Réka DVD-re összesen 40 perc,de mivel még elég kemény izomlázam van tőle,egyik nap az egyik másik nap a másik felét csinálom.Eddig minden nap tornáztam rá!Éppen most töltök egy másik videót is azzal fogom kombinálni,és ha már belerázódok akkor egy nap legalább egyszer 40 pecret végigugurálom:)!Szerintetek mennyi idő kell hogy látszódjon is valami?
2009. febr. 21. 15:22
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha keményen dolgozol és oda figyelsz h mit eszel(de nagyon) akkor 1 hónap mulva szépen meg fog látszani az eredmény....igyál sok vizet h felgyorsitsd az anyagcsréd...persze nem kell agyon innod magad..meg kicsit elveszi az étvágyad is..



NpNg

2009. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!