Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt le a fogyásom már...

Miért állt le a fogyásom már kb 1 hónapja?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek! Január elején elkezdtem diétázni, ami reggeli vacsi 1-1 zsemle és egy rendes ebédből állt. Heti két zumba edés. A súlyom február elejére elérte a 75 kilót, aztán jött a fekete leves. Sógornőm hazajött külföldről és egy hétig voltunk együtt. Ez alatt rengeteg sütit meg mindenféle nasit ettünk. Tudtam ez kb 2 hetembe kerül, mikorra visszaállok. Egy hét telt ugye el és 76,5 kiló voltam. :( Újra lementem 75,2 kilóra a fent említett módszerrel. Bár az édességet nagyon nehéz volt száműznöm február közepe óta. Napi szinten azért egy egy sütivel vagy túrórudival bűnöztem. Most erőt vettem magamon és többször fogok edzeni egy héten és totál kivonom az édességet. Ezen a héten ez már sikerült is eddig. Viszont nemhogy ment volna le, hanem most 75,6 kiló vagyok.

Most mi van???????


2011. márc. 16. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem mensi előtt vagy? Akkor szokott ilyen lenni.

Amúgy úgy látszik ilyen volt a február. Én is hasonló cipőben járok, pedig előtte lement 18 kiló.

2011. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána vagyok. Szóval nem tudom. Nekem eddig csak 4 kiló ment le. :( Neked gratula a 18-ért!!!
2011. márc. 16. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én súlyzós edzéssel és szobabiciklivel nyomtan le idáig 11 kilót.Néhány napja viszont én sem látok csökkenést.Azt írják hogy ilyen esetben lejebb kell vinni a szénhidrát bevitelt pl 50grammal.
2011. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma lesz telihold.Ilyenkor előtte nem is megy a fogyás.
2011. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!