Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eredményes az ha napi sokszor...

Eredményes az ha napi sokszor eszek, de keveset?

Figyelt kérdés
persze egészséges ételekre gondolok..gyümölcs..ilyenek:) azért kérdeztem,mert azt hallottam,hogy ezzel plusz egy kis testmozgással hamar le lehet fogyni,mert felpörgeti az anyagcserét..ez igaz?
2011. márc. 16. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne valami, mert mikor úgy fogyókúráztam, hogy szinte egész nap rágcsáltam valamit, sokkal gyorsabban fogytam, mint mikor koplaltam ill. 1-2szer ettem naponta. És nem utolsó sorban a közérzetem is jobb volt:)
2011. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Szerintem ebbe belevágok!:)
2011. márc. 16. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, eredményesebb. Napi 5-6 étkezésre bontsd le az ételmennyiséget, amit egészséges ételekből viszel be. Muszáj kiszámolni a kellő ch, fehérje és zsírbevitelt, hogy biztos legyél a dolgodban. Én így csinálom, hihetetlen, hogy nem is vagyok soha éhes és fogyok. Amikor nem figyeltem az étkezésre, állandóan éhes voltam, ezért is tömtem tele magam... tehát saját tapasztalat, hogy értelmesebb áttérni az egészséges életmódra.
2011. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöööm:)
2011. márc. 16. 18:48
 5/6 anonim válasza:
Rövidtávon belefér de hosszabtávon emésztési zavaraid lehetnek mivel túlterheled a gyomrodat ha egész nap csak eszel, lényegtelen mennyit mert a kicsit is el kell tünteni. Fontos az ember étkezésébe is a rendszeresség. Szerintem a megfelelő napi 3-4 étkezés bőven elég.
2011. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézzük meg a sportolókat, akik naponta 5-6 vagy akár 8 részletben eszik meg a napi szükségletüket, még sincs semmi bajuk.
2011. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!