Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon keveset ettem ma?

Nagyon keveset ettem ma?

Figyelt kérdés
Ma az idegesség miatt kevesebbet ettem, mint szoktam.Fél 3-ig nem ettem semmit, fél 3-kor pedig 14dkg csirkemellet ettem 15dkg zöldpaprikával, vacsorára pedig 12dkg zsírszegény túrót.Voltam edzeni konditeremben is(váll-láb-has), heti 5x járok edzeni.
2011. okt. 18. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon keveset. 1x-1x nem baj, de ne csinálj ebből rendszert. Nem lesz erőd edzeni, de élni sem... Tapasztalatból mondom, én is csodálkoztam, hogy minél többet edzek, annál kevésbé bírom, pedig fordítva kell lennie.Mindez azért, mert nem ettem túl sokat.
2011. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ma nem voltam ideges, rendesen kajáltam.Úgy, ahogy eddig is szoktam, mert egy éve életmódot váltottam, és sokkal egészségesebben táplálkozok, mint régen, de messez nem ilyen keveset eszek, mint tegnap..
2011. okt. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!