Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel le lehet...

Ezzel az étrenddel le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Reggeli: turmix

Ebéd: Leves & második

Uzsi: gyümölcs/túró/olivabogyó

Vacsi: zsemle


Semmi nasi, semmi üccsi, semmi édesség. Csak tiszta víz.

Heti 3 Zumba edzés és heti 2 Cindy Crawford torna


2011. márc. 17. 21:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és kb 10 kilót szeretnék első körben leadni 2,5 hónap alatt. 168/75
2011. márc. 17. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsemlét ne egyél vacsorára. Ha nagyon muszáj, akkor is max délelőtt.
2011. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a turmix banánból van, akkor hanyagolnám. Ha más gyümi (bogyós, vagy eper, szamóca, stb) akkor jöhet.

Ebédnél a krémlevesekre ügyelj. Ha húsleves, zöldségleves, stb. van azt nyugodtan egyed. Ha a második aranygaluska, szilvásgombóc, mákus guba, stb (szal érted... kalóriabombák) NE egyél belőle, max nagyon picit! Ha viszont csirkemell van akkor abból akár repetázhatsz is. Mindig igyekezz több zöldséget, savanyúságot salit enni, mint köretet. Ha teheted válassz barnarizst, durumtésztát a fehérrizs, sima tészta helyett. Ja, és főzelékhez sose egyél kenyeret!

2011. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az etrended katasztrofa.alig eszel feherjet.gyumolcsot kerulnod kene fogyokura idejen,helyette vitaminokat es asvanyianyagokat igyal.Reggelire turmix helyett ehetsz zabpehelyt tejjel es edesitoszerrel,ne cukorral,levest megint kidobhatod,attol nem is fogysz meg karos is(google ha tobb info kell),hust,halat es zoldsegfeleket ehetsz nyugodt szivvel,de krumplit es rizst csak mertekkel..A turot tedd vacsira,uzsira meg ehetsz tonhalat..Zumbara nem jartam,szoval nem tudom mi az,de a maximalis eredmenyekhez ajanlanam heti 4x reggeli elotti kocogast,nem megterhelo tempoval,jah es aludj napi 8+ orat.a kenyeret,zsemlet,palacsintat,tesztat es tarsait KERULD :) remelem segitettem
2011. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fogyni vágyóknak az intenzív búzafűlé kúrát javaslom!

Három hetes intenzív kúra egymás után háromszor, illetve az élő, zöld étrend nagyszerű változásokat hozhat mindenki életébe, aki súlyproblémákkal küszködik.


A Hipokrátész étrend nemcsak méregtelenít, de a friss búzafűlé reggel éhgyomorra, ami ennek az étrendnek az alapja, valóban képes hetek alatt több kilótól és rengeteg méreganyagtól megszabadítani minket!


Frissen préselt búzafűlé szakszerű feldolgozásával készült speciális búzafűlé készítményért hívjon vagy írjon nekem!


Tel.: 06 30 942 8006

Email: info@reformgyogyasz.com

2011. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!