Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen étrenddel lehet fogyni?...

Ilyen étrenddel lehet fogyni? Vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Reggeli: rántotta mondjuk 2 tojásból gombával paradicsommal + 1 zsemle de ha tudok szerezni akkor tk. kenyér!/(vagy) zabkása vagy tk. kenyér sonkával zöldségekkel/ vagy jó reggelt keksz

Tízórai: müzliszelet vagy gyümölcs

Ebéd: rendes főtt kaja

Uzsi: hasonló,mint a reggeli

Vacsi: tk. kenyér zöldségek, virsli / tk. kenyér sonka zöldségek / túró+ kefírből körözött rákenném a kenyérre/ vagy cottage cheese..

Tudom estére nem nagyon kéne a szénhidrát,de képtelen vagyok az eddig fos étrendemről áttérni hirtelen ilyen szigorú diétára:S Innék 2-3 liter vizet és néha megennék egy kis szelet csokit mondjuk max. 1 héten 2x a reggeli müzliszelet helyett .. Mogásnak heti 4x60 perc futás + egyéb tornagyakorlatok 2x egy héten.. Szerintetek nagyon gáz lenne így?:S


2011. szept. 11. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előző étrendedtől függően lehet, hogy jó. Annyit tennék hozzá, hogy Jó reggel-t kekszet felejtsd el, mert tömény cukor, és nem telít. A müzliszelettel is óvatosan, nézegess meg párat, hogy miből mennyi van benne. A főtt kajára valamilyen szinten azért figyelj, a zsírban tocsogó, panírozott, tésztás dolgokat kerüld el, a többiből se edd magad degeszre. Ha utána még éhes vagy, ehetsz gyümölcsöt, vagy salátát. És az uzsonna inkább a tízóraira hasonlítson, mint a reggelire. De mindkettőre ehetsz túrót répával, kefírt zellerrel, korpás kekszet vmi alacsony zsírtartalmú sajttal.
2011. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj kezdésnek megteszi,de azért idővel ezen változtass :) kor/nem/kg/cm?? :)
2011. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze tudom változtatni kell majd,csak ha egyből szigorúan cisnálom akkor 1 hétig bírom max.:S a jó reggelt helyett mit vihetnék suliba? ami haosblóan lyen csomagolt?:)
2011. szept. 11. 11:16
 4/7 greeen ***** válasza:
szerintem pedig ez teljesen jó.Nem kell átesni a ló tulsó oldalára,és reggel még az erősebb szénhidrátok sem ártanak mert éjjel rendesen leürülnek a glikogén raktárak,úgyhogy semmikép nem okoz zsírfelhalmozódást a cukor sem.Persze módjával.a heti 4x60 perc futás meg amúgy is (ha valóban 60 perc) megy igazán jó aerob kiegészítés és a 60 perc már bőven benne lesz a zsírégető tartományban mert a 40 percet átkell lépni hogy leürítsd a szénhidrátraktárakat.ha egy rendszertelen étrendet és sportmentes életet váltasz fel hirtelen erre akkor ez nagyon is működni fog,biztos lehetsz benne
2011. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se azt mondom, hogy nem férne bele a jó reggelt, de nagyon megdobja a vércukrot hirtelen, szóval én magam részéről 15perc múlva újra éhes vagyok tőle:D lehet kapni ilyen abonett "szendvicset" aminek ilyen különféle ízű töltelékek vannak a belsejében, szerintem az jobb.
2011. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor abonett szendvics azt amúgy is jobban szeretem:) tudtok pár receptet? mondjuk vmilyen zöldség mártogatós? vagy hasonlók?
2011. szept. 11. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Maga az étrend nem rossz,de az összetételéből pusztán nem lehet ezt előre megmondani.Hogy fogsz-e és mennyit,az nagyon függ az életkorodtól és a nemedtől,valamint a munkád fajtájától-tehát hogy maga a napi életviteled és ennek legnagyobb része,a munkahelyeden eltöltött idő mennyi kalóriát vesz igénybe-és nem utolsósorban a bevitt étel mennyiségétől a mozgásod intenzitásától és az egyéni alkatodtól.

Szerintem írd be az adataidat egy indexbe,szerintem biztos találsz ilyesmit a neten is de lehet pl. ilyen mérleget kapni vagy érdeklődj háziorvostól!Beírod a nemed,korod,testsúlyod stb. és az megállapítja,hogy mennyi ételre(kalóriára) lesz szükséged.Az általad említett egyébként jó elképzelés mellett még ezt tartsd fejben!

Lényegében sose egyél többet a kellemesen jóllakás érzése után vagy ha megítélésed szerint neked az túl sok,akkor egy kicsit kevesebbet.

2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!