Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak és mennyit?...

Mit sportoljak és mennyit? Mit egyek és mennyit, hogy ilyen legyek? (képpel)

Figyelt kérdés

Ez az álom:

[link]

Most ilyen vagyok:

[link]

Elérhető ez ilyen adottságokkal?


2011. márc. 18. 18:44
 1/9 anonim válasza:
ezzel semmi baj. sokkal jobb mint amilyet akarsz.
2011. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem a kettő közt nincs sok különbség, a képen lévő "álomlány" melle nagyobb, meg formásabb az alakja. csak pár kg-mal lehet kevesebb, mint te, szóval amellett, hogy egészséges táplálkozás (ami alap lenne), nem kell drasztikus fogyókúra, csak mondjuk annyi, hogy este már ne egyél szénhidrátot, meg ne egyél szemetet egyáltalán.

inkább sportban kellene odatenned magad, mondjuk heti 2 aerob (vagy intervall, ami hatásosabb - ezt neked kell eldönteni) és heti 2-3 rubintréka, alexandra, vagy hasonló alakformáló torna.

2011. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Heti legalább 4 alkalommal tornázok Rubint Rékára és amint jön a jó idő, futni fogok ismét és biciklizek.Emellett már kb két éve nem eszek kenyeret,krumplit,rizset, és cukros ételeket sem.Max cappuchinot.Azt viszont elég gyakran.Ez akkor a baj lenne?
2011. márc. 18. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
és amióta nem eszel kenyeret stb.. fogytál valamennyit? mennyiről indultál? most hány centi vagy, és hány kiló?
2011. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj az alakoddal.

Kicsit a combodat kéne formálni (hangsúlyozom, hogy kicsit, mert az enyémet pl nagyon...), de méretre, arányokra nézve teljesen jó vagy!

2011. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó alakod van, látszik, hogy tornázol:-) Más típus vagy mint a képen látható lány, de szerintem örülj neki. A csajszinak elég nyomi alakja van, neked viszont jó:-)
2011. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fogytam azóta,de nem sokat,mert nem volt rajtam túl sok felesleg.Kb 54 kg-ról indultam és lement 48-49-re.Most 49-50 vagyok.163 cm-hez.A combom ami igazából nagyon aggaszt.
2011. márc. 18. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami különbség elsőre feltűnik a két test között a testzsír százalék.

Az első képen a lánynak kb 18-21% körüli,

a tiédet kb 26-28%ra tippelem.

Tehát én a helyedben méregetném azt is.

Egyébként az álomlány tricepsze kicsit kocsonyás,eléggé puhának látszik,tehát rajta is lenne mit javítani.

Diétának egy ilyesmit csinálnék,persze ha megy a súlyodhoz és meglegyen a kal deficit.

[link]

Edzésnek meg heti 3x spinning,meg 2x40 perc futás,esetleg ugráló kötelezés.

És igen,simán elérheted.

2011. márc. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ,köszi szépen!Én is a testzsírszázalékomon javítanék.Nem tudom pontosan mennyi,mert nem tudom,hogy lehet mérni,de én is soknak látom.Hiába mutat keveset a mérleg,kövérnek látszom.
2011. márc. 19. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!