Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le, ha még nőni...

Hogy fogyjak le, ha még nőni akarok?

Figyelt kérdés

155 cm vagyok és 64 kg

még sokat akarok nőni cm-ben

16/L vagyok

Nagyon vészes szerintetek ha nem diétázom,csak mozgom ?


2011. márc. 19. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazság szerint a lányok is nőhetnek akár 18 éves korukig is, de nagy változásban reménykedned felesleges. Anyukád kimondottan alacsony, és férfiban apukád sem magas.

A magasság genetikai adottság, nem tudod befolyásolni.


Ehhez a magassághoz a 64 kg sok, főleg 16 évesen. Kb. 50 lenne az ideális, hangsúlyozom, hogy körülbelül 50, nem pont 50. Koplalni viszont 16 évesen tilos, mert végleges meddőséget okoz.


34N

2011. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha leadsz 10-15 kg-t és felveszel egy 10 cm-s magassarkút simán bombanő leszel hosszúnak tűnő lábakkal ;) egyébként nézd a jó oldalát, és 178 cm vagyok és alig találok nálam magasabb pasit aki tetszene is :(
2011. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én magasságra annyi vagyok, mint te, és 16 éves koromtól egyáltalán nem nőttem, csak súlyban.
2011. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!