Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jót tesz az emésztésnek, ha...

Jót tesz az emésztésnek, ha papírt eszek?

Figyelt kérdés
Nem tervezem h papírt egyek, ezt csak elméletileg kérdezem. pl a papírzsepi 100% cellulóz. azt meg ugye nem tudjuk lebontani. elméletileg ez akkor ugyanolyan mintha rostos dolgokat ennék, nem? napi egy csomag, felaprítva, jól megrágva hogy ne akadjon el sehol. nos?
2011. márc. 19. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nagy az isten állatkertje,és alacsony a kerítés...
2011. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem jó:D ha rostokat akarsz enni akkor egyél sok gabonát, zöldséget
2011. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de végül is azokban is a cellulóz a lényeg, nem?
2011. márc. 19. 14:07
 4/14 anonim ***** válasza:
dede, de amilyen vegyszerekkel a zsebkendőket kezelik...
2011. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ebben az utóbbiban van valami... de tegyük fel olyat ennék, ami nem tartalmaz mást, csak cellulózt. talán az orvosi vatta ilyen, nem? ismétlem, nem eszek papírt, csak elméletileg kérdezem. ezért is pontoztam le az első válaszadót, ezzel is megköszönve kedves hozzászólását.
2011. márc. 19. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem azért celluóz és celluóz közt is van különbség... pl.: ez olyan mint a gyémántból is van drágakő, de az ipari gyémánt az ronda fekete és szinte semmit nem ér
2011. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az orvosi vattát pedig gammasugarakkal sterilizálják....
2011. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges, beindítja az emésztésed és éhesebb leszel tőle. Elméletben.

A gyakorlatban meg kivitelezhetetlen, mert minden "papír" tele van műanyaggal.

2011. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés számomra azért érdekes, mert a kutyám rendszeresen lopkodja a papírzsepit és meg is eszi. Eelinte elvettem tőle, aztán láttam, hogy nem kilószámra eszi és baja se lett soha, így egy-egy darabot ha ellop, már nem megyek utána. Eddig is gondolkoztam rajta: talán rosthiányos a táplálkozása? (Amúgy tápot eszik.)
2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem összeállna csomóba és elzáródást okozna.
2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!