Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futásnál ez nem lesz baj?

Futásnál ez nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Hamarosan megkapom az mp3-amat, és elkezdek futni. Csak az a gond nálam, hogy a zene ritmusára futok :S Hol lassú zene, hol gyors és így váltakozik a tempóm /sokszor azon kaptam magam amikor még bicikliztem h a zene ritmusával nőtt/csökkent a tempóm/ és ez vajon ártalmas? És nem futó cipőbe futok, hanem sima sport cipőbe..ez nagy baj?
2011. márc. 19. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ha heti 3-4 alkalommal megyek futni, ügyelve az étrendemre akkor kb 2-2,5 hónap alatt le tudok adni 10 kg-ot?
2011. márc. 19. 18:45
 2/3 anonim válasza:
hát, ha nem állst meg közben, nincsen gond, ha bírod így is. hát a sima sportcipő... ha nem fog abszolút a talpadban fájni vaami, akkor nincsen gond, kifogod tapasztalni. szeritnem hogy annyit lefogyjál ahhoz hosszan, lassan, de sokat kéne futni, ilyen fél órákat kocogni. én nem fogytam annyit, de én már jópár hónapja futok minden nap fél órát, mégse fogytam így kg-ra sokat, olyan 1 kg-ot ha nem kevesebbet. dehát én izomra is fejlesztek, tehát lehet hogy a súlyom is nő, ez ne legyen neked lényeges, sokmidnentől függ még, fogsz-e annyit fogyni... ha nagyon szeretnél lefogyni, az aerob mozgásformát ajánlhatom neked: evezés, futás pl. megállás nélkül, ha nekikezdesz. sok sikert!
2011. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 1x próbáltam zenével futni és nálam is összezavarta a ritmust, de az igazi problémám az volt hogy a levegőt se tudtam a megszokott módon venni (2 lépés beszív, 2 lépés kifúj). Nekem sokkal jobb zene nélkül futni.
2011. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!