Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel nagyon elrontottam a...

Ezzel nagyon elrontottam a mai napomat?

Figyelt kérdés

reggeli : 1 tál müzli tejjel ( kb.40g)

tízórai : kimaradt,mert konditeremben voltam

ebéd : lencseleves zöldséggombócokkal

uzsonna: 230 g natúr joghurt 1 banánnal -> nem kellett volna tudom :S

vacsi : natúr csirkemell


2011. márc. 20. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mivel rontottad volna el????????????

2011. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyire ne legyünk már megszállottak basszuskulcs... különben is, le merem fogadni, hogy az alapanyagcserédhez szükséges energiát is alig etted meg.
2011. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fogyókura nem koplalást jelent!!

Igy van ez még az 1000kalóriát sem érted el. ÉS akkor majd csodákozol hogy nem fogysz. Hihetetlen.

Amúgy is úgy érhetsz el eredményt, ha még mozgol is mellette napi 1 órát rendszeresen.

2011. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elrontottad és nem a banán miatt, hanem kevés. A reggelid legyen egy bőséges szendvics: tk zsemle, sovány feltét, sok zöldség, akár egy tojás is mehet bele. Tízóraira mehetne zabpehely, ne müzlit egyél, az cukrozott, felesleges. Ebédre mehetett volna a vacsis husi rizzsel, zöldséggel, vacsi marad husi, sali mehet mellé. A banán pedig néha belefér, ezen nem kell kiakadni.
2011. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mit rontottál volna el?

reggelire normálisan ettél (gondolom nem cukros müzli volt, de ha az is lett volna egyszer belefér de mivel ilyen megszállot vagy tuti h natúr:)

ebéd okés, lencse-teljesen rendben van és még növényi fehréjét is tartalmaz nagyon egészséges zöldséggombócokat is ettél hozzá szóval teljesen rendben van

uzsonna teljesen rendben van joghurt és egy banán, nincs a banánnal semmi baj nem kell annyira parázni miatta heti1szer bőven belefér nagyon egészséges

vacsora teljesen jó natúr csirke egyél hozzá egy kis savanyút vagy zöldséget is laktatóbb

2011. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!