Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert lettem ilyen "sulyos"?

Miert lettem ilyen "sulyos"?

Figyelt kérdés
Kint eltem angliaba, ott elegge felborult az eletem, nemreg tertem haza. Mielott kimentem 58 kg voltam, most meg 62 vagyok. (173 cm) Ellenben a meroszalag ugyanannyit, valahol kevesebbet mutat. (90-65-91) Gimi utan mentem ki, suli mellett nem nagyon mozogtam, ott meg ugye dolgoztam, tehat valamennyit mozogtam is, de azert nem hiszem, hogy 4 kg izom jott ram. Nagyon zavar, teljesen osszezavarta az enkepem. Mit csinaljak vele es foleg, hogy tortent ez igy?
2011. márc. 21. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oh istenem, de "sùlyos" vagy. Ne csinàlj belõle gondot, hiszen teljesen normàlis a testsùlyod. A normàlis testsùly a magassàgból le kell vonni 10 kg-ot. Tehàt 173 cm-esnek kell lennie 63 kg-nak. Ez teljesen normàlis testsùly. Ja és van amikor a mérlegek többet mutatnak, ahàny mérleg, annyifélét mutat sokszor.
2011. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is amióta Angliában élek majdnem 20 kilót híztam.Pedig nem zabáltam,és mozogtam.Egy kollégámnak panaszkodtam aki szintén jó húsban van..Ő lengyel,és ő is arról panaszkodott,hogy 55 kiló volt amikor Angliába jött,és több mint 15 kilót szedet fel..Végül rájöttünk az okára..Az itteni ételek az oka.Ami egészséges,az drága,és aki drága albérletet fizet,és egyéb kiadásai vannak nem engedheti meg magának a drága ételeket.Ami egészséges lenne(gyümölcs például) az szintén drága és ehetetlen,mert éretlen,se íze,se bűze..

Így nem marad más csak a sok "műanyag" kaják,sok hízást okozó ételek...

Ma ott tartok,hogy még kevesebbet és még többet mozgok..Állandóan éhes vagyok,de remélem,hogy végre elkezdek fogyni..

2011. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem az ottani etkezesi szokasokat, en csaladnal eltem es normalis kajakat ettem, sok zolseget, gyumolcsot, tehat ez nalam nem all fenn. Meg latvanyra se valtoztam csak nem fer bele a fejembe, hogy akkor hogyan hiztam 4 kilot. A merleg jo, rokonoknak jot mer. Egyszeruen nem ertem, mert a centi nem valtozott, ruhameret sem es mar nem is nottem. Hova kerult az a 4 kilo plusz, rejtely.
2011. márc. 21. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy dokumentum film ami a súlyproblémáról szólt..Ott volt egy pasas akire ha ránézett az ember átlagos testalkatúnak látta,majdnem hogy sovány alkatnak.Mégis kiderült,hogy súlyproblémája van..De neki nem kívülről látszik a háj,hanem a belső szerveit veszi körbe..vagyis a belső szervezete tele volt hájjal,ami veszélyesebb..Van ennek valami orvosi neve is,de most nem ugrik be..Lehet,hogy bár kívülről nem látszik nálad semmi,de a 4 kiló lehet a szervezeteden belül..Ha aggaszt akkor menj el egy ilyen vizsgálatra ahol ezt nézik meg..Érdekes eset tanulmány..
2011. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg nemsokára meg fog jönni, ilyenkor a szervezet visszatarthat 2-3 kg vizet. egyébként meg nagyvécé miatt, betegség miatt, 1 nap össze-vissza evés miatt 2-3 kg-t bármikor ingadozhat a tömeg. mérd le reggelente mindig ugyanabban a ruhában wc-zés után, evés előtt. akkor majd kiderül.
2011. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!